קידום אתרים להצלחה
ניווט באתר

ייעוץ קידום אתרים | יועץ קידום אתרים

מהו תפקידו של יועץ קידום אתרים?

תפקידו של היועץ הוא לפרוש בפניך את אפשרויות הקידום השונות של האתר שלך באופן אובייקטיבי ולסייע לך לבחור את האפשרויות הנכונות לקידום העסק שלך בצורה הטובה ביותר תוך מתן הסבר ונימוק מדוע אלה האפשרויות הטובות ביותר.

ייעוץ קידום אתרים

יועץ קידום אתרים חיצוני המהווה עבורכם עזר ועין בוחנת יכול לחסוך לכם זמן וכסף באמצעות התווית דרך נכונה לקידום העסק ובאמצעות איתור תקלות קיימות בתהליך השיווק שלכם. חשוב לקחת בחשבון שיועץ קידום אתרים חייב להיות שפיץ עם נסיון מוכח ומציאת האיש המתאים בדרך כלל מורכבת עקב רמה בינונית ומטה של חברות קידום בארץ

הסיבה לפנות ליועץ קידום אתרים שילווה את תהליך הקידום על פני חברה שמבצעת בפועל את הקידום יכולה להגיע ממקום של צורך באדם אובייקטיבי לחלוטין שמתוגמל על הייעוץ בלבד ולא על ולא על תהליך הקידום עצמו מה שמעלה את האמינות שלו בעיני שוכר השירות.

 

ישנן כמה סיבות עיקריות לפנות ליועץ קידום אתרים

 

עדיין לא התחלת לבצע את הקידום:
הסיבה הראשונה היא שעדיין לא התחלת לפרסם ואתה מעוניין לעשות את זה נכון מהשלב הראשון. כלומר לבחור באפשרויות הנכונות העומדות לרשותך כאשר תפקידו של היועץ הוא לסייע לך לעשות את הבחירות הנכונות ביותר עבור העסק שלך, כאלה שהאפקטיביות שלהם תהיה הגבוהה ביותר.

 

אתה משווק ומקדם ולא רואה תוצאות:
במצב אחר בו מתבצע קידום של האתר ללא תוצאות על היועץ לאתר את הסיבה לאי ההצלחה ולסייע לבעל העסק לבחור את הצעדים על מנת לצאת מהמצב הנוכחי, בכדי להביא לתהליך שבסיומו יגיעו לידים ורכישות כתוצאות מפעולות הקידום.

אם אתה עושה קידום כרגע והתוצאות חלשות יכולות להיות לזה כמה סיבות, בניהן: אסטרטגיה שגויה, התהליך ארוך מכפי שציפית, תקציב נמוך, ביצוע פעולות לא נכונות ועוד….

 

אתה מעוניין להכשיר מישהו מתוך החברה לבצע את עבודות הקידום והשיווק:
במצב כזה היועץ יוכל לייצר את האסטרטגיה השיווקית של החברה להטמיע את תהליכי השיווק בחברה ולפקח על הביצוע.

 

מי ראוי לספק ייעוץ קידום אתרים?

אין ספק שכדי להיות יועץ בכל תחום ובפרט בתחום קידום האתרים שהוא כל כך פרוץ אתה חייב להיות מומחה לתחום. לצורך העניין מומחה זה מישהו שעומד לכל הפחות בקריטריונים הבאים:
יש לו נסיון מוכח של הבאת תוצאות מעולות ללקוחות שלו, עוסק בתחום ברמה מקצועית לפחות 5 שנים, בעל הבנה מעמיקה של תחום קידום האתרים בפרט ובעל ראיה רחבה יותר לתחום השיווק באינטרנט כולו.

 

איך עושים בפועל ייעוץ קידום אתרים?

כדי לענות על השאלה הזאת צריך להבין מדוע הלקוח פנה לייעוץ מלכתחילה. הסיבה לכך היא שייעוץ הוא לא שטאנץ לא תבנית אלא דורש גמישות מחשבתית המביאה לפתרונות הדורשים פעולות שונות ומגוונות. לכן ניתן לאמר שבהתאם לבעיה או לצורך על היועץ להתאים את הפעולות הנכונות ביותר שיסייעו ללקוח.

 

מעוניינים בייעוץ ובחוות דעת אובייקטיבית? פנו אלנו: 0722992112

 

מיקומי לקוחותינו

 • לקוח קידום אתרים - ויזה לארה
  ויזה לארה"ב
  1
  ויזה לארצות הברית
  1
  טפסים לויזה לארה"ב
  2
  הוצאת ויזה לארה"ב
  2
  חידוש ויזה לארה"ב
  2
 • לקוח קידון ג.ל.ן
  תוכנה לניהול מפעל
  1
  ניהול רצפת ייצור
  1
 • לקוח Fiberglass4U
  אדניות פיברגלס
  2
  בריכות שחיה מפיברגלס
  3
  בריכות פיברגלס
  5
 • לקוח קידום אתרים בגוגל מפתחי אפליקציות
  מפתחי אפליקציות
  1
  מפתחי אייפון
  2
  מפתחי אנדדרואיד
  2
  מתכנתי אפליקציות
  1
  בונה אפליקציות
  2
 • אלי מילר לקוח קידום אתרים אורגני
  מטפל פרטי
  1
  אח פרטי
  3
  מטפל פרטי סיעודי
  3
 • לקוח קידום אתרים בגוגל דוגמה
  פיתוח אפליקציות לאייפון
  4
  אתר סלולרי
  2
  מיתוג
  6
  אפליקציות מציאות רבודה
  3
 • המלצה ממדחסי השרון
  מדחסים בורגיים
  2
  מדחס בורגי
  4
  מדחס אויר ביתי
  6
  מסנני קו
  7
 • קידום ליויומדיה
  שיווק אפליקציות
  2
  אפיון אפליקציות
  3
 • דוקטור אילנה דריאל תוצאות קידום אתרים
  רגישות למזון
  1
  רגישות לגלוטן
  2
  רגישות לחלב
  1
 • לקוח קידום אתרים אורגני - הובלות 24
  הובלות בחדרה
  1
  הובלות בעפולה
  3
  הובלות בבאר שבע
  3
  הובלות בעכו
  4
  הובלות בדרום
  3

מה אומרים לקוחותינו

 • לקוחה עידית דוגמה

  חברת dogma

  שי ביצע עבורינו מספר עבודות קידום, שי עמד בכל פרוייקט במקצוענות וביצע כל הזמנה בזמן חשוב לי להדגיש, שלמרות הבטחות של ספקים רבים בתחום הקידום וחוסר האמון שנוצר בשנים האחרונות למול הבטחות של מקדמים שלא עומדים במילתם....
 • המלצות לקוחות ויזה לארהב

  חברת VISA-USA

  עבור חברת יויומדיה, ברצוני לציין לשבח את השירות הטוב אותו קיבלתי בבניית אתר visa-usa ובקידומו. זכיתי ליחס שירותי ואדיב, עמידה בלוח זמנים ותוצאה איכותית והכי חשוב, ממירה ללקוחות בפועל. כמו כן נושא הקידום אשר מניב לי תוצאות וממקסם.....
 • ד

  ד"ר אילנה דריאל

  מקצועיות, עמידה בלו"ז, עידוד להוספת חומר לאתר. מרוצה מאוד מהשרות!!!
 • המלצה ממדחסי השרון

  מדחסי השרון בע"מ

  מכתב הערכה: שי שלום, ברצוני להביע את הערכתנו הרבה בהקמת אתר החברה באינטרנט עבור מדחסי השרון בע"מ. האתר נבנה במקצועיות תוך דיוק בפרטים והשקעה בעיצוב תדמיתי. בברכה והערכה, נחום ניסים, מדחסי השרון בע"מ.
 • רחלי אברגיל לקוחה fiberglass4u

  חברת Fiberglass4u

  ברצוני להודות לך על הסבלנות שלך במיוחד איתי שאני ירוקה לגמרי בנושא מחשב עיצוב והכל... המזל שלי שהכרתי אותך .. אתה ממש לווית אותי וממשיך ללוות אותי בפרסום העסק. חשוב לומר , שכל מי שנכס לאתר שלי אומר שזה אתה מקצועי, נוח ופשוט להבנה... כל לקוח שמגיע דרכך סוגר עסקה.. המון תודה לך על הכל והמשך הדרך שלנו יחד עוד הרבה שנים.
 • לקוח משתלה בשרון

  משתלת דרך הגנים

  היי שי, אני רוצה להודות לך על קידום מוצלח מאד, לאחר פרק זמן שהייתי בו מאד סקפטית נוכחתי לדעת שאכן יש תוצאות לקידום, ותוצאות מרשימות. כל המילים שרציתי מופיעות בעמוד הראשון בגוגל, וחלק אפילו במקום הראשון, והדבר אכן משיג תוצאות.....
 • המלצות לקוחות הגן השיוויוני

  הגן השיוויוני

  בע"ה ליו יו מדיה ולשי שאואט. העוצמה של עולם האינטרנט ניגלה לי בעזרתכם. גן הילדים שלי פורח בזכותכם! צעד, צעד -ברגישות רבה ,עם עיצות מועילות ,הגעתי אתכם למצב ומקום שבו אין משפחה לילדים רכים,אמא,אבא ,אפילו סבא וסבתא אשר אינם מכירים את הגן...
 • חברת CUTAWAY

  מכתב תודה: בהמשך לעבודתנו המשותפת בפרויקט בניית מיני-סייטים לשידורי וידאו, ברצוני להודות לך על המסירות המקצועית לאורך כל תקופת עבודתנו המשותפת ולציין את הבנתך את הפרויקט לעומק ועמידתך בלוח-הזמנים הצפוף. היה לי לעונג לעבוד עם מתכנת אמין ומקצועי כמוך שידע לבצע את הפרויקט במדוייק וללא תקלות מיותרות. אשמח לפנות אליך בהמשך לבצוע עבודות דומות וכמובן שאמליץ עליך בחום לכל גורם שתבקש ומיוזמתי - לכל גורם מתאים. בהצלחה בהמשך הדרך! שי קמריני מנכ"ל cutaway בע"מ
 • חברת buzzz

  שכרתי את שירותיו של שי עבור לקוח בנושא פיתוח אינטרנט. פרויקט לא גדול אומנם אך דרש הבנה וידע בכמה וכמה שפות תכנות. העבודה התבצעה בזריזות, יעילות ומקצועיות לכל אורך התהליך. בסופו של דבר גם הלקוח וגם אני היינו מאוד מרוצים....
 • סטודיו מילינקה

  סטודיו MiliNka

  בכל פעם שלקוח שואל אותי אם אני מכירה מתכנת / מקדם אתרים אני מחייכת. אחרי עבודה עם עשרות אנשי מקצוע בתחום סוף סוף הכרתי את שי, איש מקצוע שאני גאה להמליץ עליו.
 • חוות דעת מלקוח זית לב אדריכלים

  זית לב אדריכלים

  היה מצוין. מאוד שמחתי לקבל עזרה בעניין ה ANALYTICS - לא מובן מאליו. מעבר לכך - באמת אתה יכול לרשום לעצמך עוד לקוח מרוצה שישמח להמליץ.
 • המלצה מלקוח אילנות גבוהים על קידום אתרים בגוגל

  אילנות גבוהים

  לפני חודשיים הפקדתי בידי שי את קידום האתר שלנו. לאמרות שטען שיקח חצי שנה עד שנה - כבר השבוע אנחנו מרגישים שינוי וגידול בכמות הפניות דרך האתר. שי תודה רבה.
תפריט צדדי
תפריט צדדי
סגור טופס רישום ויצירת קשר

 אני מעוניין לקבל טיפים ותוכן איכותי באימייל

סגור פופאפ

השאירו פרטים, וקבלו ייעוץ ראשוני וטיפים במתנה!