קידום אתרים להצלחה
ניווט באתר

ניהול מוניטין ברשתמהו ניהול מוניטין ברשת:

ניהול מוניטין ברשת בא לאפשר לך לקחת שליטה על הנראות שלך, של המותג שלך ושל החברה שלך ברשת האינטרנט. המשפט "טוב שם משמן טוב" מצדיק את עצמו לעתים קרובות וחיפוש בגוגל אודות איש עסקים, מותג, חברה או אנשים פרטיים יכול להביא לגיבוש דעה ולהחלטה לטוב או לרע בנוגע אליהם.  

 

 

מדוע ניהול מוניטין ברשת חיוני לשמכם הטוב:

טרם אנשים מחליטים לסגור איתך עסקה, לבחור בך כנותן שירות או אפילו לקבל אותך לעבודה, הם מבצעים חיפוש בגוגל וקורה שאנשי מקצוע, או בעלי עסקים נפגעים כתוצאה מתוצאות שעולות בעת חיפוש שמם או שם החברה שלהם במנועי חיפוש. לחילופין יתכן שבעת חיפוש שמכם יתקבלו תכנים חיוביים אשר יסייעו לכם לסגור את העסקה הבאה או פשוט לשמור על שמכם הטוב.  

 

 

ניהול מוניטין  

מהן הדרכים לניהול מוניטין ברשת:

– דחיקת אזכורים שליליים – הדגשת אזכורים חיוביים – יצירת נוכחות חיובית ברשת  

 

 

איך זה מתבצע בפועל

פניה לאתר המפרסם הדבר הראשון שאתם יכולים לעשות הוא לפנות לאתר שבו מופיע האזכור השלילי ולבקש שיסיר אותו, לרוב בעלי עסקים מרגישים חוסר נעימות ומעדיפים שלא לפנות לאתר המפרסם, כמו כן אתרי חדשות כמו YNET, Maariv ועוד ברוב הגדול של הפעמים לא יסכימו להסיר את התוצאות.  

 

פניה לגוגל הדבר הבא הוא פניה לגוגל לצורך הסרת המידע מתוצאות החיפוש. את הפניה ניתן לבצע מהקישור הזה. צריך לקחת בחשבון שגוגל נוטה שלא להסיר מידע מתוצאות החיפוש אלא אם מדובר במידע כגון מספר חשבון בנק או תמונה של החתימה. הסיבה שגוגל מציינת היא שגם אם היא תסיר את המידע מתוצאות החיפוש הוא עדיין יהיה קיים באתר שבו פורסם המידע ולכן זה לא יפתור את הבעיה ומנחה לרוב את הפונה לפנות לבעלים של האתר שבו פורסמה הכתבה הרלוונטית.  

 

יצירת תכנים אינטרנטיים וקידומם על חשבון התוכן השלילי דחיקת אזכורים שליליים ברשת מבוצעת בפועל באמצעות יצירת נכסים אינטרנטיים וקידומם על חשבון האזכורים השליליים או קידום נכסים בעלי אופי חיובי שכבר קיימים. איך זה מתבצע? בעמוד הראשון בגוגל יש 10 תוצאות במידה וניצור 10 תכנים איכותיים ונקדם אותם, התכנים האלה ידחקו את התכנים הלא רצויים מהעמוד הראשון בגוגל. במידה וניצור 30 תכנים כאלה ונקדם אותם אז עבור 30 התוצאות הראשונות לא יופיע התוכן השלילי.  

 

הדגשת אזכורים חיוביים במידה ובבעלות האדם / חברה עבורו מטופל ניהול המוניטין נכסים אינטרנטיים כגון פרופילים ברשתות חברתיות, בלוג, אתר אינטרנט, נוכל לקדם את הנכסים האלה על חשבון התוצאות השליליות. קידום כזה בד"כ קל יותר מכיוון שלנכסים האינטרנטיים קיים וותק וברגע שמקדמים אתר / דף / פרופיל בעל וותק לרוב התוצאות מהירות יותר.  

 

יצירת נוכחות חיובית ברשת במידה ולאדם / חברה שעבורם מתבצע ניהול המוניטין לא קיימים נכסים אינטרנטיים, יש ליצור עבורם נכסים חיוביים ברשת שייצגו אותם בכבוד ולקדם אותם.  

 

גם אתם יכולים לטפל במוניטין שלכם ברשת באופן חיובי, הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם לעשות זאת בהצלחה, אפשר לבד ואפשר עם עזרה מחברה המתמחה בתחום, תלוי כמה זמן יש לכם וכמה המקרה דחוף:  

 

בלוג צרו בלוג באתרים מובילים כגון דה מרקר, סלונה, תפוז, וורדפרס וכדומה והעלו לשם תוכן בעקביות  

 

פרופילים ברשתות חברתיות טפלו בנראות איכותית ברשתות חברתיות. הפרופיל צריך להציג אתכם בצורה מכובדת באופן הרצוי לכם.  

 

השתתפו בפורומים השתתפו בפורומים מתחומכם, ענו על שאלות ומתגו את עצמכם כמומחים בתחומכם.  

 

אני חייב לציין שישנן פעולות נוספות שאפשר לעשות, מעט יותר מורכבות לביצוע שכוללות בעיקרן ביצוע קידום אתרים אורגני לתכנים שהקמתם. מידע נוסף וטיפים מועילים על קידום אתרים אורגני תוכלו למצוא כאן.  

וזה הזמן לרשום שאם אתם מכירים מישהו ששמו הטוב נפגע שלא בצדק,

אתם מוזמנים להפנות אותו אלינו לטיפול מקצועי בבעיה – סודיות מובטחת.  

 

למידע נוסף וייעוץ אישי, צרו איתנו קשר: 072-2992112

מיקומי לקוחותינו

 • לקוח קידום אתרים - ויזה לארה
  ויזה לארה"ב
  1
  ויזה לארצות הברית
  1
  טפסים לויזה לארה"ב
  2
  הוצאת ויזה לארה"ב
  2
  חידוש ויזה לארה"ב
  2
 • לקוח קידון ג.ל.ן
  תוכנה לניהול מפעל
  1
  ניהול רצפת ייצור
  1
 • לקוח Fiberglass4U
  אדניות פיברגלס
  2
  בריכות שחיה מפיברגלס
  3
  בריכות פיברגלס
  5
 • לקוח קידום אתרים בגוגל מפתחי אפליקציות
  מפתחי אפליקציות
  1
  מפתחי אייפון
  2
  מפתחי אנדדרואיד
  2
  מתכנתי אפליקציות
  1
  בונה אפליקציות
  2
 • אלי מילר לקוח קידום אתרים אורגני
  מטפל פרטי
  1
  אח פרטי
  3
  מטפל פרטי סיעודי
  3
 • לקוח קידום אתרים בגוגל דוגמה
  פיתוח אפליקציות לאייפון
  4
  אתר סלולרי
  2
  מיתוג
  6
  אפליקציות מציאות רבודה
  3
 • המלצה ממדחסי השרון
  מדחסים בורגיים
  2
  מדחס בורגי
  4
  מדחס אויר ביתי
  6
  מסנני קו
  7
 • קידום ליויומדיה
  שיווק אפליקציות
  2
  אפיון אפליקציות
  3
 • דוקטור אילנה דריאל תוצאות קידום אתרים
  רגישות למזון
  1
  רגישות לגלוטן
  2
  רגישות לחלב
  1
 • לקוח קידום אתרים אורגני - הובלות 24
  הובלות בחדרה
  1
  הובלות בעפולה
  3
  הובלות בבאר שבע
  3
  הובלות בעכו
  4
  הובלות בדרום
  3

מה אומרים לקוחותינו

 • לקוחה עידית דוגמה

  חברת dogma

  שי ביצע עבורינו מספר עבודות קידום, שי עמד בכל פרוייקט במקצוענות וביצע כל הזמנה בזמן חשוב לי להדגיש, שלמרות הבטחות של ספקים רבים בתחום הקידום וחוסר האמון שנוצר בשנים האחרונות למול הבטחות של מקדמים שלא עומדים במילתם....
 • המלצות לקוחות ויזה לארהב

  חברת VISA-USA

  עבור חברת יויומדיה, ברצוני לציין לשבח את השירות הטוב אותו קיבלתי בבניית אתר visa-usa ובקידומו. זכיתי ליחס שירותי ואדיב, עמידה בלוח זמנים ותוצאה איכותית והכי חשוב, ממירה ללקוחות בפועל. כמו כן נושא הקידום אשר מניב לי תוצאות וממקסם.....
 • ד

  ד"ר אילנה דריאל

  מקצועיות, עמידה בלו"ז, עידוד להוספת חומר לאתר. מרוצה מאוד מהשרות!!!
 • המלצה ממדחסי השרון

  מדחסי השרון בע"מ

  מכתב הערכה: שי שלום, ברצוני להביע את הערכתנו הרבה בהקמת אתר החברה באינטרנט עבור מדחסי השרון בע"מ. האתר נבנה במקצועיות תוך דיוק בפרטים והשקעה בעיצוב תדמיתי. בברכה והערכה, נחום ניסים, מדחסי השרון בע"מ.
 • רחלי אברגיל לקוחה fiberglass4u

  חברת Fiberglass4u

  ברצוני להודות לך על הסבלנות שלך במיוחד איתי שאני ירוקה לגמרי בנושא מחשב עיצוב והכל... המזל שלי שהכרתי אותך .. אתה ממש לווית אותי וממשיך ללוות אותי בפרסום העסק. חשוב לומר , שכל מי שנכס לאתר שלי אומר שזה אתה מקצועי, נוח ופשוט להבנה... כל לקוח שמגיע דרכך סוגר עסקה.. המון תודה לך על הכל והמשך הדרך שלנו יחד עוד הרבה שנים.
 • לקוח משתלה בשרון

  משתלת דרך הגנים

  היי שי, אני רוצה להודות לך על קידום מוצלח מאד, לאחר פרק זמן שהייתי בו מאד סקפטית נוכחתי לדעת שאכן יש תוצאות לקידום, ותוצאות מרשימות. כל המילים שרציתי מופיעות בעמוד הראשון בגוגל, וחלק אפילו במקום הראשון, והדבר אכן משיג תוצאות.....
 • המלצות לקוחות הגן השיוויוני

  הגן השיוויוני

  בע"ה ליו יו מדיה ולשי שאואט. העוצמה של עולם האינטרנט ניגלה לי בעזרתכם. גן הילדים שלי פורח בזכותכם! צעד, צעד -ברגישות רבה ,עם עיצות מועילות ,הגעתי אתכם למצב ומקום שבו אין משפחה לילדים רכים,אמא,אבא ,אפילו סבא וסבתא אשר אינם מכירים את הגן...
 • חברת CUTAWAY

  מכתב תודה: בהמשך לעבודתנו המשותפת בפרויקט בניית מיני-סייטים לשידורי וידאו, ברצוני להודות לך על המסירות המקצועית לאורך כל תקופת עבודתנו המשותפת ולציין את הבנתך את הפרויקט לעומק ועמידתך בלוח-הזמנים הצפוף. היה לי לעונג לעבוד עם מתכנת אמין ומקצועי כמוך שידע לבצע את הפרויקט במדוייק וללא תקלות מיותרות. אשמח לפנות אליך בהמשך לבצוע עבודות דומות וכמובן שאמליץ עליך בחום לכל גורם שתבקש ומיוזמתי - לכל גורם מתאים. בהצלחה בהמשך הדרך! שי קמריני מנכ"ל cutaway בע"מ
 • חברת buzzz

  שכרתי את שירותיו של שי עבור לקוח בנושא פיתוח אינטרנט. פרויקט לא גדול אומנם אך דרש הבנה וידע בכמה וכמה שפות תכנות. העבודה התבצעה בזריזות, יעילות ומקצועיות לכל אורך התהליך. בסופו של דבר גם הלקוח וגם אני היינו מאוד מרוצים....
 • סטודיו מילינקה

  סטודיו MiliNka

  בכל פעם שלקוח שואל אותי אם אני מכירה מתכנת / מקדם אתרים אני מחייכת. אחרי עבודה עם עשרות אנשי מקצוע בתחום סוף סוף הכרתי את שי, איש מקצוע שאני גאה להמליץ עליו.
 • חוות דעת מלקוח זית לב אדריכלים

  זית לב אדריכלים

  היה מצוין. מאוד שמחתי לקבל עזרה בעניין ה ANALYTICS - לא מובן מאליו. מעבר לכך - באמת אתה יכול לרשום לעצמך עוד לקוח מרוצה שישמח להמליץ.
 • המלצה מלקוח אילנות גבוהים על קידום אתרים בגוגל

  אילנות גבוהים

  לפני חודשיים הפקדתי בידי שי את קידום האתר שלנו. לאמרות שטען שיקח חצי שנה עד שנה - כבר השבוע אנחנו מרגישים שינוי וגידול בכמות הפניות דרך האתר. שי תודה רבה.
תפריט צדדי
תפריט צדדי
סגור טופס רישום ויצירת קשר

 אני מעוניין לקבל טיפים ותוכן איכותי באימייל

סגור פופאפ

השאירו פרטים, וקבלו ייעוץ ראשוני וטיפים במתנה!