קידום אתרים להצלחה
ניווט באתר

קידום אתרים אורגני עם התחייבות לתוצאות

על איזה קידום אתרים מדובר?

אנחנו מדברים על התחייבות לתוצאות במסגרת הקידום האורגני, קידום אתרים בתוצאות הטבעיות של גוגל. כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על קידום אתרים אורגני בגוגל.
 

למה אנחנו מתחייבים לתוצאות

אנחנו מתחייבים לתוצאות מכיוון שאנחנו רוצים שאתה כלקוח שלנו תרגיש ביטוחון בתהליך הקידום. מכיוון שהשגת תוצאותיו של תהליך הקידום האורגני לוקחות כמה חודשים, בעלי עסקים רבים עלולים להלחץ מהמצב וכתוצאה מכך להמנע מלהתחיל בתהליך הקידום. אנחנו מעונינים לעזור לבעלי עסקים לקבל את הביטחון בהחלטה להתחיל את התהליך ולהבטיח את התוצאות מראש. כמו כן על סמך נסיון העבר שלנו, שכולל קידום של עשרות ביטויים חלקם תחרותיים מאוד שקידמנו לעמוד הראשון ולתוצאות הראשונות בגוגל, אנחנו יודעים שאנחנו מסוגלים לעמוד במשימה בהצלחה.
 

הסיכון עלינו לא עליך

אחד הדברים שכל בעל עסק חושש ממנו זה שהוא ישקיע בקידום אורגני בגוגל, תוצאות הקידום לא ישאו פרי והוא לא יגיע לעמוד  הראשון בגוגל. כאן אנחנו הופכים את הסיכון ומרגע התחלת תהליך הקידום יש לנו מחויבות מלאה להשגת התוצאות.
 

האם הסיכון שאנחנו לוקחים על עצמנו הוא באמת גדול כל כך

 
התשובה היא כן ולא:
 
למה כן?

בגלל שאנחנו תלויים בצד שלישי (מנוע החיפוש גוגל) שיכול להחליט לעדכן את אלגוריתמי הדירוג שלו בכל יום. זו הסיבה שרוב חברות הקידום אינן מתחייבות לתוצאות וזה נשמע הגיוני, מכיוון שהחברה או האיש האחראים על קידום האתר תלויים בעדכונים שגוגל מבצעת באלגוריתמי הדירוג שלה.
 
למה לא?

בגלל שבסופו של דבר גוגל מחפש להציג את התוצאות הטובות ביותר והמותאמות ביותר לגולש וכל עוד נבצע את הקידום האורגני בצורה אתית והוגנת (קידום בטכניקות כובע לבן), ניתן ערך אמיתי לגולש, ונמנע מקידום באמצעות פעילויות שאינן אתיות, כנראה שנשיג את התוצאות המיוחלות וזה רק עניין של זמן.

 

על אלו תוצאות אנחנו מתחייבים ומהן האפשרויות שעומדות בפני לקוחותינו

 

קידום אתרים אורגני בגוגל עם התחייבות לעמוד ראשון בגוגל לכל הביטויים המקודמים

באופציה זו אנו נתחייב להביא את כל הביטויים לעמוד הראשון בגוגל בתוך שנה לכל המאוחר. במידה ולא נעמוד בהתחייבותנו (מה שטפו טפו טפו עד היום לא קרה) אנחנו מתחייבים לקדם את האתר על חשבוננו עד שיגיע לעמוד הראשון בגוגל בתוצאות הטבעיות.
 

קידום אתרים אורגני בגוגל עם התחייבות לתוצאות עמוד ראשון בגוגל ל – 50% מהביטויים המקודמים

באופציה זו אנו נתחייב להביא 50% מהביטויים לעמוד הראשון בגוגל בתוך שנה  ובמידה ולא נעמוד בהתחייבותנו אנחנו מחויבים לקדם את האתר עד ש – 50% מהביטויים יגיעו לעמוד הראשון בגוגל.
 

קידום אתרים אורגני בגוגל ללא התחייבות

זו האופציה הרגילה, הסטנדרטית, הנפוצה והזולה ביותר, היא מתאימה בעיקר כאשר הביטויים שרוצים לקדם קלים לקידום עם תחרותיות נמוכה ובמקרים שהלקוח מעוניין לקדם מסה של ביטויים בבת אחת.
 

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים: 0722992112

צוות YoYoSEO קידום אתרים בגוגל

מיקומי לקוחותינו

 • לקוח קידום אתרים - ויזה לארה
  ויזה לארה"ב
  1
  ויזה לארצות הברית
  1
  טפסים לויזה לארה"ב
  2
  הוצאת ויזה לארה"ב
  2
  חידוש ויזה לארה"ב
  2
 • לקוח קידון ג.ל.ן
  תוכנה לניהול מפעל
  1
  ניהול רצפת ייצור
  1
 • לקוח Fiberglass4U
  אדניות פיברגלס
  2
  בריכות שחיה מפיברגלס
  3
  בריכות פיברגלס
  5
 • לקוח קידום אתרים בגוגל מפתחי אפליקציות
  מפתחי אפליקציות
  1
  מפתחי אייפון
  2
  מפתחי אנדדרואיד
  2
  מתכנתי אפליקציות
  1
  בונה אפליקציות
  2
 • אלי מילר לקוח קידום אתרים אורגני
  מטפל פרטי
  1
  אח פרטי
  3
  מטפל פרטי סיעודי
  3
 • לקוח קידום אתרים בגוגל דוגמה
  פיתוח אפליקציות לאייפון
  4
  אתר סלולרי
  2
  מיתוג
  6
  אפליקציות מציאות רבודה
  3
 • המלצה ממדחסי השרון
  מדחסים בורגיים
  2
  מדחס בורגי
  4
  מדחס אויר ביתי
  6
  מסנני קו
  7
 • קידום ליויומדיה
  שיווק אפליקציות
  2
  אפיון אפליקציות
  3
 • דוקטור אילנה דריאל תוצאות קידום אתרים
  רגישות למזון
  1
  רגישות לגלוטן
  2
  רגישות לחלב
  1
 • לקוח קידום אתרים אורגני - הובלות 24
  הובלות בחדרה
  1
  הובלות בעפולה
  3
  הובלות בבאר שבע
  3
  הובלות בעכו
  4
  הובלות בדרום
  3

מה אומרים לקוחותינו

 • לקוחה עידית דוגמה

  חברת dogma

  שי ביצע עבורינו מספר עבודות קידום, שי עמד בכל פרוייקט במקצוענות וביצע כל הזמנה בזמן חשוב לי להדגיש, שלמרות הבטחות של ספקים רבים בתחום הקידום וחוסר האמון שנוצר בשנים האחרונות למול הבטחות של מקדמים שלא עומדים במילתם....
 • המלצות לקוחות ויזה לארהב

  חברת VISA-USA

  עבור חברת יויומדיה, ברצוני לציין לשבח את השירות הטוב אותו קיבלתי בבניית אתר visa-usa ובקידומו. זכיתי ליחס שירותי ואדיב, עמידה בלוח זמנים ותוצאה איכותית והכי חשוב, ממירה ללקוחות בפועל. כמו כן נושא הקידום אשר מניב לי תוצאות וממקסם.....
 • ד

  ד"ר אילנה דריאל

  מקצועיות, עמידה בלו"ז, עידוד להוספת חומר לאתר. מרוצה מאוד מהשרות!!!
 • המלצה ממדחסי השרון

  מדחסי השרון בע"מ

  מכתב הערכה: שי שלום, ברצוני להביע את הערכתנו הרבה בהקמת אתר החברה באינטרנט עבור מדחסי השרון בע"מ. האתר נבנה במקצועיות תוך דיוק בפרטים והשקעה בעיצוב תדמיתי. בברכה והערכה, נחום ניסים, מדחסי השרון בע"מ.
 • רחלי אברגיל לקוחה fiberglass4u

  חברת Fiberglass4u

  ברצוני להודות לך על הסבלנות שלך במיוחד איתי שאני ירוקה לגמרי בנושא מחשב עיצוב והכל... המזל שלי שהכרתי אותך .. אתה ממש לווית אותי וממשיך ללוות אותי בפרסום העסק. חשוב לומר , שכל מי שנכס לאתר שלי אומר שזה אתה מקצועי, נוח ופשוט להבנה... כל לקוח שמגיע דרכך סוגר עסקה.. המון תודה לך על הכל והמשך הדרך שלנו יחד עוד הרבה שנים.
 • לקוח משתלה בשרון

  משתלת דרך הגנים

  היי שי, אני רוצה להודות לך על קידום מוצלח מאד, לאחר פרק זמן שהייתי בו מאד סקפטית נוכחתי לדעת שאכן יש תוצאות לקידום, ותוצאות מרשימות. כל המילים שרציתי מופיעות בעמוד הראשון בגוגל, וחלק אפילו במקום הראשון, והדבר אכן משיג תוצאות.....
 • המלצות לקוחות הגן השיוויוני

  הגן השיוויוני

  בע"ה ליו יו מדיה ולשי שאואט. העוצמה של עולם האינטרנט ניגלה לי בעזרתכם. גן הילדים שלי פורח בזכותכם! צעד, צעד -ברגישות רבה ,עם עיצות מועילות ,הגעתי אתכם למצב ומקום שבו אין משפחה לילדים רכים,אמא,אבא ,אפילו סבא וסבתא אשר אינם מכירים את הגן...
 • חברת CUTAWAY

  מכתב תודה: בהמשך לעבודתנו המשותפת בפרויקט בניית מיני-סייטים לשידורי וידאו, ברצוני להודות לך על המסירות המקצועית לאורך כל תקופת עבודתנו המשותפת ולציין את הבנתך את הפרויקט לעומק ועמידתך בלוח-הזמנים הצפוף. היה לי לעונג לעבוד עם מתכנת אמין ומקצועי כמוך שידע לבצע את הפרויקט במדוייק וללא תקלות מיותרות. אשמח לפנות אליך בהמשך לבצוע עבודות דומות וכמובן שאמליץ עליך בחום לכל גורם שתבקש ומיוזמתי - לכל גורם מתאים. בהצלחה בהמשך הדרך! שי קמריני מנכ"ל cutaway בע"מ
 • חברת buzzz

  שכרתי את שירותיו של שי עבור לקוח בנושא פיתוח אינטרנט. פרויקט לא גדול אומנם אך דרש הבנה וידע בכמה וכמה שפות תכנות. העבודה התבצעה בזריזות, יעילות ומקצועיות לכל אורך התהליך. בסופו של דבר גם הלקוח וגם אני היינו מאוד מרוצים....
 • סטודיו מילינקה

  סטודיו MiliNka

  בכל פעם שלקוח שואל אותי אם אני מכירה מתכנת / מקדם אתרים אני מחייכת. אחרי עבודה עם עשרות אנשי מקצוע בתחום סוף סוף הכרתי את שי, איש מקצוע שאני גאה להמליץ עליו.
 • חוות דעת מלקוח זית לב אדריכלים

  זית לב אדריכלים

  היה מצוין. מאוד שמחתי לקבל עזרה בעניין ה ANALYTICS - לא מובן מאליו. מעבר לכך - באמת אתה יכול לרשום לעצמך עוד לקוח מרוצה שישמח להמליץ.
 • המלצה מלקוח אילנות גבוהים על קידום אתרים בגוגל

  אילנות גבוהים

  לפני חודשיים הפקדתי בידי שי את קידום האתר שלנו. לאמרות שטען שיקח חצי שנה עד שנה - כבר השבוע אנחנו מרגישים שינוי וגידול בכמות הפניות דרך האתר. שי תודה רבה.
תפריט צדדי
תפריט צדדי
סגור טופס רישום ויצירת קשר

 אני מעוניין לקבל טיפים ותוכן איכותי באימייל

סגור פופאפ

השאירו פרטים, וקבלו ייעוץ ראשוני וטיפים במתנה!