שיווק באינטרנט או קידום אתרים בגוגל?

היום, כל עסק צריך נוכחות אינטרנטית. משמעות הדבר היא שכל עסק המעוניין להגדיל את תנועת המשתמשים והלקוחות הפוטנציאלים שלו, נדרש להחזיק באתר אינטרנט עסקי. אם כך, מאיפה מתחילים?

>> קרא עוד

מה עדיף – חברת קידום אתרים או מקדם אתרים פרילנסר?

מתלבטים עם לבחור במקדם אתרים פרילנסר או בחברת קידום אתרים? כאן תוכלו לקרוא על השוואה שעשינו בנושא לפי קריטריונים של: זמינות, מומחיות, נכסים ונסיון.

>> קרא עוד

איך למדוד קמפיין פרסום בגוגל

רוצה לדעתך איך למדוד קמפיין פרסום בגוגל? אתה מפרסם ולא יודע אם זה עובד או לא? הדבר הנכון לעשות הוא למדוד את ביצועי הקמפיין ולהסיק מסקנות מבוססות מספרים.

>> קרא עוד

איך לבצע אופטימיזציה לתמונות באופן שיסייע לקידום האתר שלכם [צ'קליסט]

איך לבצע אופטימיזציה לתמונות באופן שיסייע לקידום האתר שלכם? ביצוע אופטימיזציה נכונה לקידום האתר בגוגל יסייע לאתר שלך להיות מדורג גבוה יותר. כאן תלמד איך.

>> קרא עוד

למה לבנות דף נחיתה?

למה שתרצה לבנות דף נחיתה? לחץ כאן וגלה את אחת הסיבות העקריות, שהיא לבדה מצדיקה בניית דף נחיתה. וטיפ נוסף – גלה מה חייב להיות בדף נחיתה בעל יחס המרה גבוה.

>> קרא עוד

איך לשלב את מילות המפתח בתוכן שלכם בכדי ליצור בסיס מצוין לקידום אורגני

איך לשלב מילות מפתח בתוכן כדי ליצור בסיס לקידום אורגני? קידום אתרים אורגני מורכב גם משיבוץ מילות מפתח בתוכן בצורה נכונה, ואני רוצה להתמקד ב – איך להכניס את המילים לתוכן מכיוון שזה באמת חלק חשוב בתהליך הקידום.

>> קרא עוד

מה זה CDN ואיך זה משפיע על קידום האתר בגוגל?

שימוש ב – CDN בא לשפר את מהירות טעינת האתר שלכם ולכן מסייע לכם לתת ערך גבוה יותר לגולשים ולשפר את מיקומכם בדירוג של מנועי החיפוש ובראשם גוגל. רוצים לדעת עוד? היכנסו!

>> קרא עוד

איך להפוך גולשים ללקוחות באמצעות שימוש בחווית משתמש נכונה?

איך להפוך גולשים ללקוחות באמצעות שימוש בחווית משתמש נכונה? החלטתי לתת כמה דגשים שיסייעו לכם שיסייעו לכם להפוך את הגולשים המגיעים לאתר שלכם ללקוחות.

>> קרא עוד

האם כדאי לשווק בחופשת קיץ או להוריד הילוך כמו רוב בעלי העסקים?

האם כדאי לשווק בחופשת קיץ או להוריד הילוך כמו רוב בעלי העסקים? עלות הפרסום יורדת מכיוון שהביקוש לפרסום יורד, חופשת הקיץ היא הזדמנות לפתוח פור על המתחרים.

>> קרא עוד

מה דוח קידום אתרים אורגני באמת צריך להכיל?

מה דוח קידום אתרים אורגני באמת צריך להכיל? מעבר לנחיצות הדוח מעלה לא מעט אי הסכמות בנושא, גם תוכן הדוח הוא מקור לאי הסכמות. אם כך כדאי שתכירו את התפישות השונות לגבי דוח קידום אתרים אורגני ואת האופן שבו אנו רואים את הנושא.

>> קרא עוד

אני מעוניין לבנות אתר אינטרנט, על מה חשוב לשים דגש?

אם מתמקדים בזוית של הגולש, אתר טוב הוא אתר שפוגע בצורה חזקה ב – 2 נקודות: 1. האתר מצליח ליצור את הרושם הרצוי. 2. מניע את הגולש לפעולה ולפניה אליך.

>> קרא עוד

כיצד גודל התמונות באתר משפיע על חווית המשתמש והדירוג של האתר בגוגל

כיצד גודל התמונות באתר משפיע על חווית המשתמש והדירוג של האתר בגוגל? אחת הדרכים היא באמצעות ביצוע דחיסה עבור הקבצים הגדולים כגון סרטונים ותמונות.

>> קרא עוד

מהו שיווק אוטומטי בעידן הדיגיטלי ואיך מרוויחים ממנו?

שיווק אוטומטי בא לאפשר לנו להגדיר ולבצע פעולות שיווקיות מסוימות, שלאחר מכן מתבצעות באופן אוטומטי ו/או חוסכות לנו זמן, אנרגיה ולפעמים גם כסף.

>> קרא עוד

איך להפוך את תמונת הפרופיל שלך בפייסבוק לסרטון קצר?

איך להפוך את תמונת הפרופיל שלך בפייסבוק לסרטון קצר? מעתה ניתן להשתמש באפליקציה של פייסבוק לאנדרואיד ואייפון בכדי לצלם סירטון קצר לתמונת הפרופיל.

>> קרא עוד

להקים דף נחיתה או אתר אינטרנט לייצג את העסק שלי?

להקים דף נחיתה או אתר אינטרנט לייצג את העסק שלי? התשובה היא שזה תלוי כיצד אתה מתכוון להביא תנועה לאתר, אם זה רק כרטיס ביקור אינטרנט יתכן שדף נחיתה יספיק, אחרת שווה לשקול להקים אתר ייעודי.

>> קרא עוד

האם כדאי או מומלץ לקדם דף נחיתה באופן אורגני

האם כדאי או מומלץ לקדם דף נחיתה באופן אורגני? התשובה הקצרה היא לא. הסיבה לכך היא שכדי לקדם נכס אינטרנטי נדרשת כמות תוכן הגדולה מדף אחד. לפרטים נוספים >>

>> קרא עוד