קידום אתרים להצלחה
ניווט באתר

עשו זאת בעצמכם: אופטימיזציה לתוכן שלכם ב-10 דקות בלבד

האם המאמרים שלכם טובים מספיק כפי שהייתם רוצים שיהיו? אולי הייתם שמחים להגדיל את מעורבות המשתמש ולקבל יותר תגובות ושיתופים למאמר? אם אתם מרגישים שהמאמרים שלכם דורשים שיפור, יש לכך פתרון: אופטימיזציה לתוכן שלכם.

 

אופטימיזציה לתוכן

אופטימיזציה לתוכן

 

אין צורך לשכתב את כל המאמרים שלכם מחדש 
לעיתים קרובות כל שתידרשו לעשות הם שינויים קטנים בכדי שהתוצאה הסופית תצא לשביעות רצונכם, כך שהמשתמשים ישמחו לקרוא את התכנים שלכם ולהביע מעורבות.

 

ארזנו במיוחד עבורכם את הידע האפקטיבי ביותר 
כך שגם אתם תוכלו לשפר את המאמר שלכם ב-10 דקות בלבד.

 

ערכו את כותרת המאמר

ישנם בלוגרים רבים ברחבי הארץ והעולם, בעלי דעה אשר הפכה אותם לאוטוריטה, ולא בכדי. הסיבה לכך נובעת מתוכן איכותי ומכותרות מושכות אשר משפיעות על איכות התוכן ומעורבות המשתמשים בו. כמו כן, באמצעות עריכת כותרת המאמר תוכלו להתבלט מעל תוכן נוסף של כותבי תוכן נוספים בכל פלטפורמת תוכן, בין אם מדובר באתר שלכם או באתר חיצוני. חשוב לציין כי כותרת טובה יכולה להיות הפקטור אשר יגרום למשתמש להיכנס אל עמוד התוכן או לדלג עליו. לכן, הקפידו לכתוב כותרות טובות עבור המשתמש ועבור מנוע החיפוש.

 

כתיבת תוכן איכותי

נסו להתמקד ככל הניתן בתוכן אשר יהיה מובן וברור עבור המשתמש ואלו תועלות יקבל כתוצאה מקריאת המאמר שלכם. זכרו כי עדיף לומר משהו למישהו מאשר להגיד הכל לכולם. כאשר המשתמשים משקיעים מזמנם ונתקלים בתוכן תיאורטי שאינו מעשי, הם מתקשים להבין איזו תועלת קיבלו כתוצאה מקריאת המאמר. לכן, העריכו את זמנם ותופתעו כיצד הם יאהב אתכם ויעריכו אתכם על כך.

 

הוספת תמונות, איורים ואינפוגרפיקה

כאשר מדובר בתוכן רלוונטי, אין דבר כזה יותר מדי תמונות. חשוב להבין כי התמונות מסייעות למשתמש לקרוא את הטקסט ולהכיל אותו בקלות. כך, ניתן בקלות לכתוב מאמר של 500 מילים המחולק באופן סכמתי עם תמונות ומעודד את המשתמש לקרוא אותו עד הסוף. במקרים אחרים, המשתמשים פשוט עשויים לראות את המאמר כארוך מדי ולתייג אותו כאמ;לק. (ארוך מדי לא קראתי).

 

חשוב להבין כי הוספת תמונות, איורים ואינפוגרפיקה מסייעים לכם להיתפס ככותבי תוכן מקצועיים ובכך מבדיל אתכם ממאמרים בינוניים אשר נכתבו על ידי אלו אשר אינם כמוכם.  

 

ברחבי הרשת תוכלו למצוא מאגרי תמונות חינמיים ובתשלום. הקפידו להשתמש בתמונות אשר אינן מוגנות בזכויות יוצרים ושמרו על עצמכם מפני תביעות משפטיות. התמונות נועדו לספק אילוסטרציה של המסר המרכזי אשר בכוונתכם להעביר במאמר.

 

ריווח ועימוד התוכן

דבר נוסף שכדאי להקדיש עבורו תשומת לב הוא השטח הלבן אשר נמצא בגוף המאמר . ייתכן שבזה הרגע אתם שואלים את עצמכם על מה הוא מדבר? ההסבר לכך הוא שהשטח הלבן המופיע בין המילים במאמר מסייע למשתמשים לקרוא ולהבין את המילים יותר לעומק. אז איך באמת עושים את זה? התשובה לכך לפניכם:

 

דרך אחת אותה תוכלו לאמץ אל ארסנל הכלים שלכם בכתיבת מאמרים היא כתיבה בפסקאות קצרות, כך תוכלו ליצור שטח לבן גדול יותר בכל שורה.

הדרך השנייה היא כתיבה באמצעות בולטים שהם למעשה התבליטים באמצעותם אנו משתמשים כדי ליצור רשימה. השימוש בתבליטים יוצר ריווח בין השורות ומאפשר לנו לקרוא את כל הרשימה בצורה זורמת ופשוטה יותר מקריאת פסקת טקסט רגילה.

דרך נוספת היא להשתמש בציטוטים. באמצעות טכניקה זו קל לנו יותר לשבור את הסכמה של כתיבת המאמר ולהבליט את הטקסט שלנו משאר הפסקאות.

 

דוגמא לציטוט שובר סכמה:

 

  שיווק טוב גורם לחברה להראות חכמה.

שיווק ברמה גבוהה גורם ללקוח להרגיש חכם

 

מסקנות והנעה לפעולה

כאשר מדובר במאמר מקצועי, לעיתים המשתמש עשוי לפספס את המסר המרכזי כאשר מדובר בריבוי טקסט. לכן, כדאי לחזור על הנקודות המרכזיות של התוכן בסוף המאמר ולחזק את התועלות של התוכן שנכתב במאמר. כך, אנחנו מסייעים למשתמש להבין עד כמה רלוונטי ואפקטיבי היה המאמר עבורו.

אל תשכחו להניע לפעולה בכדי לסייע למשתמש להבין מה הצעד הבא שעליו לעשות. הרגע שלפני כניסתו אל המשפך השיווקי שלכם.

 

אם גם אתם רוצים להתחיל לקבל תוצאות טובות יותר אשר יסייעו לכם לקבל יותר לקוחות בעסק, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתחיל לפרסם בגוגל.

 הכותב הוא מושיק קלינמן, מקדם אתרים אורגני בכיר בחברת יויומדיה

מיקומי לקוחותינו

 • לקוח קידום אתרים - ויזה לארה
  ויזה לארה"ב
  1
  ויזה לארצות הברית
  1
  טפסים לויזה לארה"ב
  2
  הוצאת ויזה לארה"ב
  2
  חידוש ויזה לארה"ב
  2
 • לקוח קידון ג.ל.ן
  תוכנה לניהול מפעל
  1
  ניהול רצפת ייצור
  1
 • לקוח Fiberglass4U
  אדניות פיברגלס
  2
  בריכות שחיה מפיברגלס
  3
  בריכות פיברגלס
  5
 • לקוח קידום אתרים בגוגל מפתחי אפליקציות
  מפתחי אפליקציות
  1
  מפתחי אייפון
  2
  מפתחי אנדדרואיד
  2
  מתכנתי אפליקציות
  1
  בונה אפליקציות
  2
 • אלי מילר לקוח קידום אתרים אורגני
  מטפל פרטי
  1
  אח פרטי
  3
  מטפל פרטי סיעודי
  3
 • לקוח קידום אתרים בגוגל דוגמה
  פיתוח אפליקציות לאייפון
  4
  אתר סלולרי
  2
  מיתוג
  6
  אפליקציות מציאות רבודה
  3
 • המלצה ממדחסי השרון
  מדחסים בורגיים
  2
  מדחס בורגי
  4
  מדחס אויר ביתי
  6
  מסנני קו
  7
 • קידום ליויומדיה
  שיווק אפליקציות
  2
  אפיון אפליקציות
  3
 • דוקטור אילנה דריאל תוצאות קידום אתרים
  רגישות למזון
  1
  רגישות לגלוטן
  2
  רגישות לחלב
  1
 • לקוח קידום אתרים אורגני - הובלות 24
  הובלות בחדרה
  1
  הובלות בעפולה
  3
  הובלות בבאר שבע
  3
  הובלות בעכו
  4
  הובלות בדרום
  3

מה אומרים לקוחותינו

 • לקוחה עידית דוגמה

  חברת dogma

  שי ביצע עבורינו מספר עבודות קידום, שי עמד בכל פרוייקט במקצוענות וביצע כל הזמנה בזמן חשוב לי להדגיש, שלמרות הבטחות של ספקים רבים בתחום הקידום וחוסר האמון שנוצר בשנים האחרונות למול הבטחות של מקדמים שלא עומדים במילתם....
 • המלצות לקוחות ויזה לארהב

  חברת VISA-USA

  עבור חברת יויומדיה, ברצוני לציין לשבח את השירות הטוב אותו קיבלתי בבניית אתר visa-usa ובקידומו. זכיתי ליחס שירותי ואדיב, עמידה בלוח זמנים ותוצאה איכותית והכי חשוב, ממירה ללקוחות בפועל. כמו כן נושא הקידום אשר מניב לי תוצאות וממקסם.....
 • ד

  ד"ר אילנה דריאל

  מקצועיות, עמידה בלו"ז, עידוד להוספת חומר לאתר. מרוצה מאוד מהשרות!!!
 • המלצה ממדחסי השרון

  מדחסי השרון בע"מ

  מכתב הערכה: שי שלום, ברצוני להביע את הערכתנו הרבה בהקמת אתר החברה באינטרנט עבור מדחסי השרון בע"מ. האתר נבנה במקצועיות תוך דיוק בפרטים והשקעה בעיצוב תדמיתי. בברכה והערכה, נחום ניסים, מדחסי השרון בע"מ.
 • רחלי אברגיל לקוחה fiberglass4u

  חברת Fiberglass4u

  ברצוני להודות לך על הסבלנות שלך במיוחד איתי שאני ירוקה לגמרי בנושא מחשב עיצוב והכל... המזל שלי שהכרתי אותך .. אתה ממש לווית אותי וממשיך ללוות אותי בפרסום העסק. חשוב לומר , שכל מי שנכס לאתר שלי אומר שזה אתה מקצועי, נוח ופשוט להבנה... כל לקוח שמגיע דרכך סוגר עסקה.. המון תודה לך על הכל והמשך הדרך שלנו יחד עוד הרבה שנים.
 • לקוח משתלה בשרון

  משתלת דרך הגנים

  היי שי, אני רוצה להודות לך על קידום מוצלח מאד, לאחר פרק זמן שהייתי בו מאד סקפטית נוכחתי לדעת שאכן יש תוצאות לקידום, ותוצאות מרשימות. כל המילים שרציתי מופיעות בעמוד הראשון בגוגל, וחלק אפילו במקום הראשון, והדבר אכן משיג תוצאות.....
 • המלצות לקוחות הגן השיוויוני

  הגן השיוויוני

  בע"ה ליו יו מדיה ולשי שאואט. העוצמה של עולם האינטרנט ניגלה לי בעזרתכם. גן הילדים שלי פורח בזכותכם! צעד, צעד -ברגישות רבה ,עם עיצות מועילות ,הגעתי אתכם למצב ומקום שבו אין משפחה לילדים רכים,אמא,אבא ,אפילו סבא וסבתא אשר אינם מכירים את הגן...
 • חברת CUTAWAY

  מכתב תודה: בהמשך לעבודתנו המשותפת בפרויקט בניית מיני-סייטים לשידורי וידאו, ברצוני להודות לך על המסירות המקצועית לאורך כל תקופת עבודתנו המשותפת ולציין את הבנתך את הפרויקט לעומק ועמידתך בלוח-הזמנים הצפוף. היה לי לעונג לעבוד עם מתכנת אמין ומקצועי כמוך שידע לבצע את הפרויקט במדוייק וללא תקלות מיותרות. אשמח לפנות אליך בהמשך לבצוע עבודות דומות וכמובן שאמליץ עליך בחום לכל גורם שתבקש ומיוזמתי - לכל גורם מתאים. בהצלחה בהמשך הדרך! שי קמריני מנכ"ל cutaway בע"מ
 • חברת buzzz

  שכרתי את שירותיו של שי עבור לקוח בנושא פיתוח אינטרנט. פרויקט לא גדול אומנם אך דרש הבנה וידע בכמה וכמה שפות תכנות. העבודה התבצעה בזריזות, יעילות ומקצועיות לכל אורך התהליך. בסופו של דבר גם הלקוח וגם אני היינו מאוד מרוצים....
 • סטודיו מילינקה

  סטודיו MiliNka

  בכל פעם שלקוח שואל אותי אם אני מכירה מתכנת / מקדם אתרים אני מחייכת. אחרי עבודה עם עשרות אנשי מקצוע בתחום סוף סוף הכרתי את שי, איש מקצוע שאני גאה להמליץ עליו.
 • חוות דעת מלקוח זית לב אדריכלים

  זית לב אדריכלים

  היה מצוין. מאוד שמחתי לקבל עזרה בעניין ה ANALYTICS - לא מובן מאליו. מעבר לכך - באמת אתה יכול לרשום לעצמך עוד לקוח מרוצה שישמח להמליץ.
 • המלצה מלקוח אילנות גבוהים על קידום אתרים בגוגל

  אילנות גבוהים

  לפני חודשיים הפקדתי בידי שי את קידום האתר שלנו. לאמרות שטען שיקח חצי שנה עד שנה - כבר השבוע אנחנו מרגישים שינוי וגידול בכמות הפניות דרך האתר. שי תודה רבה.
תפריט צדדי
תפריט צדדי
סגור טופס רישום ויצירת קשר

 אני מעוניין לקבל טיפים ותוכן איכותי באימייל

סגור פופאפ

השאירו פרטים, וקבלו ייעוץ ראשוני וטיפים במתנה!