כדי לספר לכם על האופן שבו אני רואה את הקשר בין יום העצמאות לקידום אתרים ראשית צריך להבין לרגע מהי עצמאות. לפי ויקיפדיה עצמאות היא "עצמאות היא מצב שבו מדינה אינה תלויה בגורם חיצוני לצורך קיומה".

דגל ישראל: עצמאות עסקית היא היכולת של העסק להתקיים בזכות עצמו
דגל ישראל: עצמאות עסקית היא היכולת של העסק להתקיים בזכות עצמו, ללא תלות בצד ג' שיזין אותו בהפניות ולקוחות ואת זה אפשר להשיג באמצעות קידום אתרים יעיל

אז כעת נתנו פירוש על פי ויקיפדיה למשמעות המילה בהקשר של מדינה וכעת נותר לעשות את ההגבלה העסקית לעולם העסקי: גם בעסק עלול/עשוי להיווצר מצב שבו העסק אינו עצמאי בהיבט של יכולתו לייצר פניות, לקוחות חדשים ולשמר את הלקוחות הקיימים.

אם כך בהקשר זה עצמאותו של עסק מתבטאת ביכולתו להתקיים בזכות עצמו באמצעות פניות ולקוחות שהוא מייצר באופן עקבי.

אחת הדרכים המייצרות לקוחות פוטנציאליים חדשים שממנפות את הזמן בצורה הטובה ביותר היא שיווק באינטרנט בכלל וקידום אתרים בפרט. קידום אתרים יעיל מאפשר לבעל העסק לקבל פניות מרשת האינטרנט באופן עקבי מה שתורם לעצמאותו של העסק ולחוסר תלות בגורמים חיצונים ביכולת לספק לו את העבודה הנדרשת.

לסיכום עצמאות עסקית היא היכולת של העסק להתקיים בזכות עצמו באמצעות אפיקי שיווק שאינם תלויים בצד ג'. אחד מאפיקי השיווק היעילים ביותר ליצירת עצמאות עסקית הוא קידום אתרים.

0 Shares
שי שאואט שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments