כדי לענות על השאלה הזאת, אתה צריך לענות על השאלה – כיצד אתה מעוניין להניע תנועה לדף הנחיתה או לאתר שלך – האם התנועה תגיע אליך באמצעות אפיקים ממונים או באופן אורגני מגוגל?

אם אתה מעוניין להביא תנועה באמצעות אפיקים ממומנים כגון פרסום בגוגל או פרסום בפייסבוק יתכן שדף נחיתה יספיק לך, אם אתה מעוניין להתבסס על האפיק האורגני ותנועת גולשים כתוצאה מחיפוש בגוגל והגעה אליך מהתוצאות הטבעיות אז אתר אינטרנט יוכל לסייע לך להשיג את המטרה טוב יותר.

להקים דף נחיתה או אתר אינטרנט לייצג את העסק שלי?

במידה ואתה רוצה דף / אתר שמהווה עבורך כרטיס ביקור אינטרנטי בלבד שיקפוץ רק כאשר יקלידו את שמך, ואתה לא מתכוון להשקיע בלהביא תנועה לדף / אתר באופן יזום, ברוב הפעמים דף נחיתה יספיק לך, אך במידה וקיימים אנשים רבים עם שם זהה לשלך ותרצה להתברג מעליהם בתוצאות החיפוש תוכל להשיג את המטרה בצורה טובה יותר עם אתר אינטרנט ייעודי.

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments