בשבוע שעבר ביום שישי הצטלמתי לסדרת סרטוני וידאו בנושא שיווק דיגיטלי.

תמונה מתוך אחד הסרטונים בנושא שיווק דיגיטלי
תמונה מתוך אחד הסרטונים בנושא שיווק דיגיטלי

 

הסרטונים כוללים את הנושאים הבאים:

 

שיווק דיגיטלי: סרטון העוסק בתוצאה שרוצים להשיג מהשיווק – יותר לקוחות, יותר פניות, יותר רכישות אונליין – וטיפים שיסייעו להשיג את המטרה.

 

מדידת ביצועים ושיפור יחס המרה: סרטון העוסק בתחום מדידת הביצועים שחיוני לעסקים עם תקציבים גבוהים שמעוניינים לשפר ולהביא למקס' את הפעילות השיווקית שלהם.

 

פרסום בגוגל: טיפים שווים במיוחד לכלי המוכר של גוגל – גוגל אדוורדס שמימושם מקפיץ כל קמפיין 3 רמות למעלה.

 

ניהול מוניטין ברשת: סרטון הפונה לאנשים ששמם הוכפש באינטרנט וכשרושמים את שמם בגוגל תוכן המכפיש את שמם עולה – ואיך להתמודד עם הנושא באמצעות ניהול מוניטין ברשת.

 

בניה וקידום אתרים: סרטון העוסק בשני התחומים האלה שממש הולכים ביחד "בניה וקידום אתרים" בסרטון אני מסביר מדוע הם הולכים ביחד והם ממש ביטוי אחד ולמה חשוב לשים לב בתהליך בניית או שדרוג האתר.

 

בקרוב מאוד נעלה את הסרטונים לאתר ותוכלו לצפות בהם, להחכים, ובתקווה גם לממש אותם על מנת להשיג ביצועים טובים יותר בשיווק העסק שלכם באינטרנט.

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments