צרוף המילים "קידום אתרים באינטרנט" הוא בפועל היכולת להביא תנועה רלוונטית לאתר שלנו מרשת האינטרנט. אם יש לך אתר אינטרנט שאף אחד לא מגיע אליו או שמגיעים אליו מעט מאוד אנשים, אז אתה מבין את החשיבות של ביצוע קידום לאתר במטרה להגדיל את החשיפה שלו.

קידום אתרים באינטרנט אפשרי במספר רב יחסית של אפיקים, המוכרים שבניהם הם גוגל ופייסבוק. איך זה עובד ופירוט על כמה אפיקים יעילים (בשימוש נכון ומקצועי) בהם תוכלו להשתמש על מנת לקדם את האתר שלכם במסגרת האינטרנט מפורטים לפניכם:

 

ביצוע קידום אתרים באינטרנט באמצעות קידום אורגני בגוגל

כל מילה מיותרת, מי לא יודע שהלקוח הפוטנציאלי שלו "מגגל" את השירות או המוצר הרלוונטי כאשר הוא מעוניין לרכוש אותו לקבל עליו מידע נוסף. מיקום גבוה בתוצאות הטבעיות של גוגל הוא אחד האפיקים העוצמתיים ביותר להביא תנועה רלוונטית, ממוקדת לאתר האינטרנט שלך. מידע נוסף על קידום אתרים אורגני מקצועי תוכלו למצוא כאן.

קידום אתרים אורגני כובע לבן
קידום אתרים אורגני כובע לבן

ביצוע קידום אתרים באינטרנט באמצעות פרסום בגוגל

כלי הפרסום במפורסם ביותר של גוגל הוא גוגל אדוורדס. מדובר על כלי שגוגל משקיעה בו משאבים אדירים וזאת מכיוון שזה גם הכלי שאחראי לרובם הגדול של ההכנסות של גוגל. היתרון הגדול של פרסום בגוגל הוא ביכולת להופיע בעמוד הראשון בגוגל באופן מידי ולכן להביא תנועה לאתר כבר מהיום הראשון לפרסום. מידע נוסף על פרסום מקצועי בגוגל תוכלו למצוא כאן.

פרסום בגוגל
פרסום בגוגל

ביצוע קידום אתרים באינטרנט באמצעות פרסום בפייסבוק ורשתות חברתיות

היתרון הגדול בפרסום ברשתות חברתיות מתבטא בשני היבטים עיקריים.

הראשון והחשוב ביותר הוא ביכולת להגיע לאנשים שאינם מכירים את המוצר שלך. למשל: נניח לצורך ההדגמה שאתה מוכר מוצרי תינוקות של חברה מפורסמת במחירים מיוחדים, דרך פייסבוק תוכל להתמקד בהורים לילדים ולפרסם להם הצעה מיוחדת שרלוונטית אליהם. זה קהל שרוב הסיכויים שלא היה מחפש את המוצרים האלה בדרך אחרת, אך דרך פייסבוק אתה יכול להגיע אליהם בקלות יחסית. כלומר היתרון הוא ביכולת להגיע לקבל שלא חיפש אותך.

ההיבט השני הוא ביכולת לבנות מערכת יחסים עם הקהל שלך, פייסבוק מאפשר באמצעות פתיחת דף עסקי פלטפורמה טובה לערוץ ישיר עם הלקוחות שלך ולבניית מערכת יחסים. מידע נוסף על פרסום מקצועי בפייסבוק תוכלו למצוא כאן.

פרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות
פרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות

ביצוע קידום אתרים באינטרנט באמצעות אאוטבריין

האמת רוב הסיכויים שנכון להיום (סוף 2015) אתה לא יודע מה זה אאוטבריין, וזה מה שעושה את הפרסום בפלטפורמה הזאת לכל כך יעיל. אולי נתקלת באחד האתרים הגדולים בארץ במילים "אולי יעניין אותך גם"? אם כן אז כנראה שנתקלת בפלטפורמת אאוטבריין המאפשרת לבעל האתר לפרסם תוכן איכותי בנוגע לשירות או לעסק שלו ובכל להניע אל האתר גולשים שגם יקבלו ערך וגם קיימת סבירות שירכשו את המוצר או השירות בהמשך. מידע נוסף על פרסום באאוטבריין תוכלו למצוא כאן.

המלצות התוכן של אאוטבריין
המלצות התוכן של אאוטבריין

קידום אתרים באינטרנט באמצעות תוכן איכותי

אחד הדברים היקרים מאוד מבחינת זמן לביצוע הוא לייצר תוכן איכותי בנוגע למוצר או השירות שלכם באופן עקבי. יחד עם זאת תוכן איכותי זה אחד הדברים שמנוע החיפוש גוגל הכי אוהב, פשוט מכיוון שגוגל חרטו על דגלם את הרצון לספק למשתמש את התוצאות הטובות והמועילות ביותר עבורו. במידה ותעשו מחקר מילות מפתח ותבינו אילו ביטויים אנשים מחפשים בהקשר למוצר / שירות / עסק שלכם ותכתבו תכנים מועילים ברמה גבוהה הכוללים טיפים בנוגע לביטויים אלה, תוכלו להתבלט משמעותית בתוצאות החיפוש של גוגל.

מחקר מילות מפתח מכוון אותך לבחור את הביטויים הנכונים בדומה למצפן המראה לך את הדרך הנכונה
מחקר מילות מפתח מכוון אותך לבחור את הביטויים הנכונים בדומה למצפן המראה לך את הדרך הנכונה

טיפ קטן לסיום

כפי שאתם רואים קיימים לא מעט אפיקי שיווק יעילים לשיווק העסק שלכם, אך הכוח של כל אחד מהם מתעצם במידה ומבצעים שילוב נכון בינהם. לצורך כך מומלץ לפנות לחברה מקצועית לשיווק דיגיטלי.

 

צוות YoYoSEO | קידום אתרים בגוגל זו המומחיות שלנו

1 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments