על איזה קידום אתרים מדובר?

אנחנו מדברים על התחייבות לתוצאות במסגרת הקידום האורגני, קידום אתרים בתוצאות הטבעיות של גוגל. כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על קידום אתרים אורגני בגוגל.

למה אנחנו מתחייבים לתוצאות

אנחנו מתחייבים לתוצאות מכיוון שאנחנו רוצים שאתה כלקוח שלנו תרגיש ביטוחון בתהליך הקידום. מכיוון שהשגת תוצאותיו של תהליך הקידום האורגני לוקחות כמה חודשים, בעלי עסקים רבים עלולים להלחץ מהמצב וכתוצאה מכך להמנע מלהתחיל בתהליך הקידום. אנחנו מעונינים לעזור לבעלי עסקים לקבל את הביטחון בהחלטה להתחיל את התהליך ולהבטיח את התוצאות מראש. כמו כן על סמך נסיון העבר שלנו, שכולל קידום של עשרות ביטויים חלקם תחרותיים מאוד שקידמנו לעמוד הראשון ולתוצאות הראשונות בגוגל, אנחנו יודעים שאנחנו מסוגלים לעמוד במשימה בהצלחה.
קידום אתרים אורגני עם התחייבות לתוצאות

הסיכון עלינו לא עליך

אחד הדברים שכל בעל עסק חושש ממנו זה שהוא ישקיע בקידום אורגני בגוגל, תוצאות הקידום לא ישאו פרי והוא לא יגיע לעמוד  הראשון בגוגל. כאן אנחנו הופכים את הסיכון ומרגע התחלת תהליך הקידום יש לנו מחויבות מלאה להשגת התוצאות.

האם הסיכון שאנחנו לוקחים על עצמנו הוא באמת גדול כל כך

התשובה היא כן ולא:

למה כן?

בגלל שאנחנו תלויים בצד שלישי (מנוע החיפוש גוגל) שיכול להחליט לעדכן את אלגוריתמי הדירוג שלו בכל יום. זו הסיבה שרוב חברות הקידום אינן מתחייבות לתוצאות וזה נשמע הגיוני, מכיוון שהחברה או האיש האחראים על קידום האתר תלויים בעדכונים שגוגל מבצעת באלגוריתמי הדירוג שלה.

למה לא?

בגלל שבסופו של דבר גוגל מחפש להציג את התוצאות הטובות ביותר והמותאמות ביותר לגולש וכל עוד נבצע את הקידום האורגני בצורה אתית והוגנת (קידום בטכניקות כובע לבן), ניתן ערך אמיתי לגולש, ונמנע מקידום באמצעות פעילויות שאינן אתיות, כנראה שנשיג את התוצאות המיוחלות וזה רק עניין של זמן.

 

על אלו תוצאות אנחנו מתחייבים ומהן האפשרויות שעומדות בפני לקוחותינו

 

קידום אתרים אורגני בגוגל עם התחייבות לעמוד ראשון בגוגל לכל הביטויים המקודמים

באופציה זו אנו נתחייב להביא את כל הביטויים לעמוד הראשון בגוגל בתוך שנה לכל המאוחר. במידה ולא נעמוד בהתחייבותנו (מה שטפו טפו טפו עד היום לא קרה) אנחנו מתחייבים לקדם את האתר על חשבוננו עד שיגיע לעמוד הראשון בגוגל בתוצאות הטבעיות.

קידום אתרים אורגני בגוגל עם התחייבות לתוצאות עמוד ראשון בגוגל ל – 50% מהביטויים המקודמים

באופציה זו אנו נתחייב להביא 50% מהביטויים לעמוד הראשון בגוגל בתוך שנה  ובמידה ולא נעמוד בהתחייבותנו אנחנו מחויבים לקדם את האתר עד ש – 50% מהביטויים יגיעו לעמוד הראשון בגוגל.

קידום אתרים אורגני בגוגל ללא התחייבות

זו האופציה הרגילה, הסטנדרטית, הנפוצה והזולה ביותר, היא מתאימה בעיקר כאשר הביטויים שרוצים לקדם קלים לקידום עם תחרותיות נמוכה ובמקרים שהלקוח מעוניין לקדם מסה של ביטויים בבת אחת.
צרו איתנו קשר לפרטים נוספים: 0722992112

צוות YoYoSEO קידום אתרים בגוגל

1 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments