מה זה שותף מוסמך של גוגל?

שותף מוסמך של גוגל הוא אדם אשר עבר בהצלחה את מבחני ההסמכה של Google Partners הכוללים שאלות אודות הפרסום הממומן במערכת הפרסום של גוגל שהם למעשה 2 מבחנים מתוך 6. הפרופיל של אותו אדם שעבר את המבחנים יכול להיות מקושר לחברה שאותה הוא מיצג.

ניתן להגיד שסטטוס פעיל של שותף מוסמך גוגל בא להעיד שהמקדם בקיא ושולט בחידושים האחרונים של מערכת הפרסום של גוגל אדוורדס והסמכה זו באה לסייע ללקוח הקצה (בעל העסק) לסנן ולבחור את הבחירה הנכונה עבורו בהעסקת מקדם / חברת קידום לצורך פרסום בגוגל אדוורדס.

חברת קידום האתרים צריכה לעמוד בקריטריונים בכדי להפוך לשותפה מוסמכת של גוגל

יסודות AdWords – שאלות אודות המושגים הבסיסיים ברשת החיפוש, הבנת היתרונות של פרסום מבוסס תוצאות וכיצד מבצעים אופטימיזציה בקמפיין ממומן בגוגל.

פרסום ברשת החיפוש – מבחן הסמכה מתקדם ברשת החיפוש של גוגל אשר מתמקד בשיטות לבניית הקמפיין בגוגל, ניהול, מדידת נתונים וביצוע אופטימיזציה עבור הקמפיין ברשת החיפוש.

פרסום ברשת המדיה – מבחן הסמכה המתמקד במושגים מתקדמים לבניית הקמפיין ברשת המדיה, ניהול, מדידת נתונים וביצוע אופטימיזציה עבור הקמפיין ברשת המדיה.

פרסום במובייל – מבחן הפרסום במובייל מתמקד בשיטות בסיסיות ומתקדמות של פרסום מבוסס תוצאות במובייל וכולל שאלות על מבנה מודעות הפרסום, כיצד להגיש הצעות מחיר ובניית מיקוד. כמו כן, שאלות נוספות בנושא ביצוע מדידות בקמפיין ואופטימיזציה.

פרסום בוידאו – מבחן הסמכה המתמקד בפרסום בוידאו ומושגים מתקדמים לבניית קמפיין וידאו ב- YouTube ובאתרי שותפי גוגל באינטרנט.

פרסום באתרי קניות – מבחן זה כולל שאלות על חשבון Merchant Center וביצוע עדכונים בנתוני המוצרים, כמו גם בניית קמפיין של קניות באינטרנט וניהולו.

למה חשוב ללקוח לעבוד עם שותף מוסמך?

בשוק מקדמי אתרים קיים מבחר גדול ועם מבחר חברות הקידום מגיעות גם מגוון הצעות ומגוון מחירים מה שמקשה על בעל העסק לקבל את ההחלטה נכונה עבורו. אם כך כיצד יכול בעל העסק לבחור את הבחינה הנכונה עבורו כזו שקיימת סבירות גבוהה יותר שתביא את התוצאות המיוחלות? אחת הדרכים היא בדיקת רמת המקצועיות של חברות הקידום באמצעות בדיקת מבחני ההסמכה אשר עברו מנהלי קמפיין הפרסום מטעם גוגל. כמו כן, שותפי גוגל מקבלים תג שותפות המציג את שמם, שם הסוכנות בה הם מועסקים, תמונת הפרופיל שלהם והצגת מבחני ההסמכה אשר עברו בגוגל אדוורדס.

חשוב לבדוק את תוקף ההסמכות של חברת הפרסום על מנת לוודא כי תישאר רלוונטית ועדכנית לכל השינויים והחידושים אשר נעשים מעת לעת במערכות הפרסום של גוגל. תוקף מבחני ההסמכה הינם לשנה אחת עד שנה וחצי (תלוי בהסמכה) ויש לחדשן בסיום כל תקופה ע"י מעבר בהצלחה של המבחנים החדשים המכילים בין היתר את השינויים והעדכונים שנעשו במערכות הפרסום בתקופה החולפת.

איך מקבלים תג שותף מוסמך גוגל?

על מנת לקבל תג שותף מוסמך בגוגל יש להירשם ל- Google Partners ולעבור בהצלחה 2 מתוך 6 מבחנים של Google AdWords. לאחר שנרשמתם בהצלחה ל – Google Partners תוכלו להבחן ולהפוך לשותפים מוסמכים של גוגל.
על מנת לקבל תג Google Partners עליכם לעמוד במספר קריטריונים של חברת Google:

1.רישום פרופיל עבור החברה ב- Google Partners.

2.סוכנות פרסום תכלול לפחות שותף עצמאי אחד שעבר בהצלחה את מבחני ההסמכה של AdWords ולאחר שקישר את הפרופיל שלו אל סוכנות הפרסום. פעולה זו נועדה להראות כי סוכנות הפרסום הכוללת את הסגל הניהולי והעובדים עברו בהצלחה את מבחני ההסמכה של גוגל ולהם הידע המקצועי והמתקדם ביותר בפרסום בגוגל.

3.סוכנות הפרסום תוציא לפחות 10,000$ במשך 90 ימים באמצעות תקציבי הפרסום של כלל לקוחות החברה. כך למעשה יכולה הסוכנות להוכיח כי היא מנהלת ומשתמשת בתקציבי פרסום גבוהים עבור קהל מגוון של בעלי עסקים וחברות.

4.רמת הביצועים גבוהים והיקפם יהיו יציבים ויעידו על מגמה של צמיחה בהכנסות מתחילת דרכה, תוך שימור מאגר הלקוחות הקיימים בחברה לאורך זמן והרחבת מאגר הלקוחות בחברה.

איך נראה תג שותף מוסמך של גוגל?

תג שותף מוסמך של גוגל נראה כך ועם הצגתו קיימת חובה לקשר אותו לפרופיל החברה בין היתר בכדי להוכיח שהתג בתוקף.

שותפים בתוכנית גוגל פרטנרס
תג שותף מוסמף גוגל

 

שותף מוסמך של גוגל אינו עובד מטעם גוגל אלא חברה צד שלישי

המשמעות של שותף מוסמך של גוגל אינה עובד מטעם גוגל וחל איסור על חברות בעלות תג שותף מוסמך להציג את עצמן כמי שעובדות מטעם גוגל. המשמעות של התג היא כאמור שהחברה עמדה בדרישות של גוגל בכדי לקבל אותו. מידע נוסף בהקשר זה תוכלו למצוא כאן.

מעוניינים להתחיל לפרסם בגוגל עם חברת קידום אתרים מקצועית? התקשרו: 072-299-2112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments