מעצב גרפי? ככה לא יהרסו לך את העיצוב

אם אתם מעצבים גרפיים אתם בוודאי מכירים את זה שאתם טורחים לאפיין ללקוח את חווית המשתמש ולעצב לו את האתר בדיוק רב לפי מה שהוא רוצה, ולאחר כמה סבבי תיקונים אתם אפילו מקבלים מהלקוח אישור סופי לעיצוב, אבל עכשיו אתם צריכים למצוא מתכנת שאתם יכולים לסמוך עליו שיתכנת את האתר בדיוק לפי העיצוב שלכם, בדיוק לפי קובץ PSD.

זו בהחלט יכולה להיות משימה לא פשוטה שבדיוק בשבילה אנחנו כאן, כדי לדאוג לכך שאתם (המעצבים) והלקוחות שלכם, תקבלו בדיוק את העיצוב שבו השקעתם כל כך מבלי שיהרסו לכם אותו. זה בדיוק הפתרון שאנחנו מציעים: תכנות אתרי וורדפרס ברמת גימור מעולה במדויק לפי עיצוב.

מעצב גרפי / סטודיו לעיצוב,
אם גם אתה מעוניין בשירותי תכנות אתרים ברמת גימור מעולה,

צרו איתנו קשר: 072-299-2112

 

תכנות אתרי וורדפרס במדויק לפי עיצוב

תכנות אתר וורדפרס במדויק לפי PSD

תהליך העבודה של תכנות אתרי וורדפרס עובד בצורה מאוד פשוטה: אתם מעבירים לנו PSD ומסבירים לנו מה צריך להיות בכל אחד מדפי האתר ואנחנו מתחייבים להקים לכם את האתר במדויק לפי העיצוב. במידה ונראה שאיננו יכולים לעמוד במשימה מלכתחילה נימנע מלקחת את העבודה.

 

תכנות אתר וורדפרס

אנו מתכנתים את רוב האתרים על מערכת וורדפרס מכיוון שפלטפורמה זו כוללת מערכת ניהול תוכן ידידותית ללקוח ומכיוון שהיא כוללת אפשרויות התאמה למנוע החיפוש גוגל ולקידום אתרים בגוגל בהמשך. במידה ונדרשות יכולות פונקציונאליות שפלטפורמת וורדפרס מתקשה לספק, נציע פתרונות על פלטפורמה אחרת, מייסד החברה, שי שאואט, מהנדס תוכנה ובעל ניסיון של מעל 10 שנים בפיתוח תוכנה במגוון שפות וטכנולוגיות.

 

דוגמאות לאתרים שתכנתנו

 

דוגמה לתכנות אתר וורדפרס

 

 

תכנות אתר בנס לימוזין

 

 

wnf-website-example

 

תכנות אתר בריכות פיברגלס

 

 

בניית אתר epost

 

 

דוגמה להקמת אתר יויומדיה

 

ועוד אתרים רבים נוספים.

מעצבים גרפיים, אם גם אתם מעוניינים בשירותי תכנות אתרים ברמת גימור מעולה,

צרו איתנו קשר: 072-2992112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments