שלום וברוכים הבאים לאתר של YoYoSEO, חברת קידום אתרים מהמובילות בישראל. לי קוראים שי שאואט, מהנדס תוכנה ומנהל החברה. כאן תוכלו למצוא מידע אודות אופי החברה והדברים שעומדים לנגד עיננו בעת ביצוע עבודת קידום ללקוחותינו.

 

מה חשוב לנו

כחברת קידום אתרים מקצועית, חשוב לנו לספק מענה איכותי אמיתי שמותאם ללקוח באופן אישי ומספק ללקוח תוצאות אמתיות. זה אומר שטרם התחלת הקידום נבין את תחום העסק ונבצע מחקר ביטויי מפתח ביחד עם בעל החברה על מנת לאתר את ביטויי המפתח המתאימים ביותר לקידום.

חשוב לנו לתת ללקוחות שלנו תוצרים שישדרגו אותם ויהוו עבורם בסיס להתפתחות העסק. הדרך והתוצאה חשובים שניהם ולכן פעילויות הקידום והשיווק שלנו בגוגל ובכלים נוספים מתבצעות בצורה אתית עם מבט קדימה מה ששומר על בריאות הפרויקטים שלנו ויציבותם.

 

הדרך לקידום אתרים חשובה כמו התוצאה

באופן עקבי, חברת גוגל מוציאה מגוון עדכונים שמטרתם לשפר את האלגוריתם שלה ולהציג את התוצאות הטובות ביותר למשתמש, אך לא רק. גוגל מענישה אתרים אשר מקודמים בצורה שאינה אתית. חברות קידום אתרים אשר מספקות שירותי קידום אשר מפרים באופן בוטה את הכללים של גוגל מסכנות את האתרים שהן מקדמות. לעומת זאת חברות קידום אתרים אשר פועלות בצורה אתית ומספקות למשתמשים ערך אמיתי ישמרו על יציבות הקידום ויתרמו למוניטין של האתר ברחבי הרשת.

אנו מאפשרים ללקוחותינו מספר אפיקי קידום בניהם אפיקי קידום רגילים ואפיקי קידום עם הבטחת תוצאות, כלומר – הפיכת הסיכון והבטחה ללקוחותינו שביטויים מסוימים יגיעו לעמוד הראשון בגוגל.

שירתי חברת קידום אתרים

איזה שירותים מקצועיים נוספים אנחנו מספקים

בנוסף לקידום בגוגל אנו מספקים שירותים מקצועיים, איכותיים ומתקדמים נוספים המשלבים בין טכנולוגיה ושיווק ברמה הגבוהה ביותר. בין שירותינו:

קידום אתרים בגוגל –  קידום אתרים אורגני, קידום ממומן, פרסום בגוגל, ניהול מוניטין בתוצאות של גוגל, ייעוץ לביצוע אופטימיזציה לקוד האתר והתאמתו לגוגל, ייעוץ קידום אתרים ושירותי ייעוץ וקידום נוספים.

שיווק באינטרנט – פתרון מקיף לתחום השיווק באינטרנט הכולל: ייעוץ שיווקי ומתן פתרונות מותאמים אישית ללקוחותינו, בניית אתרים בהתאמה אישית, שיווק בפייסבוק, בניית חנויות באינטרנט.

פיתוח אפליקציות – פתרון מקיף במענה לתחום פיתוח האפליקציות לאורך כל שלביו (אפיון, עיצוב, תכנות, השקה, שיווק).

הקמת מיזמים אינטרנטיים -הקמת עסקים אונליין שמערך הפרסום שלהם מבוסס כל כולו על האינטרנט

 

צוות החברה

הצוות כולל מתכנתים לצורך ביצוע אופטימיזציה לקוד והקמת אתרים שגוגל אוהב, קופירייטרים הכותבים תכנים ומאמרים לאתרים המקודמים, בוני מערך קישורים שמספקים מענה לניהול המוניטין ברשת. את צוות הקידום מנהל שי שאואט מהנדס תוכנה ומקים החברה שאחראי על בניית אסטרטגיית השיווק והקידום.

 

גם שיווק וגם פיתוח טכנולוגי תחת קורת גג אחת

אחד מהדברים הבולטים והייחודיים אצלנו הוא היכולת לספק ללקוחותינו פתרון הן לתחום השיווק והן לתחום הפיתוח הטכנולוגי, כך נחסכת מהלקוח התרוצצות מיותרת בין חברות שונות ובלקוח מקבל את השירות המקצועי ביותר לפרויקט שלו תחת קורת גג אחת תוך כדי חיסכון בזמן באנרגיה ובכסף.

היכנסו לכאן למידע נוסף על איכויות ותועלות שאנו מספקים ללקוחותינו.

לייעוץ ראשוני התקשרו – 072-2992112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments