ענף האינסטלציה הוא תחום רווחי במיוחד עבור כל מי שמוכן להתחיל תהליך של פרסום בגוגל לאינסטלטור. יחס ההמרה של המשתמשים אשר חיפשו את שירותי האינסטלציה שיש לכם להציע גבוה במיוחד ביחס לתחומי עיסוק שונים בהם העלויות לקליק נמוכות יותר אך גם אחוזי הסגירה נמוכים יותר.

פרסום בגוגל לאינסטלטור
פרסום בגוגל לאינסטלטור

פרסום בגוגל לאינסטלטור או קידום אתרים בגוגל?

בכדי להתחיל לקבל תוצאות בטווח המידי תוכלו להתחיל לפרסם בגוגל ברשת החיפוש. כמו כן, ניתן גם לקדם אתרים בגוגל באופן אורגני על מנת להוזיל עלויות לכל ליד באופן משמעותי. בכדי שהפרסום בגוגל יהפוך לרווחי, נכון יותר להתמקד ברשת החיפוש בתור התחלה ורק לאחר מכן בהדרגה להתחיל להשקיע גם בקידום האורגני.

 

למי זה מתאים?
אין זה משנה אם אתם פועלים בעיר שלכם בלבד, במספר ערים סמוכות, אזורי או בכל רחבי הארץ. הפרסום בגוגל מתאים לכל אחד ובכל תקציב. כך, תוכלו להגיע בדיוק אל קהל הלקוחות המתאים לכם ובהתאם לשעות העבודה שלכם.

 

כמה עולה לפרסם בגוגל?
עלויות הפרסום משתנות בהתאם למספר קריטריונים, החל מבחירת חברת קידום האתרים, עבורה תתבקשו לשלם עמלה עבור הפרסום בגוגל, כמו גם בחירת הביטויים הרלוונטיים ביותר עבורכם והערים בהם תרצו להתמקד.

פרסום שירותי אינסטלציה באזורים ממוקדים עשוי להיות זול יותר מאשר פרסום ארצי באם אין הדבר באמת רלוונטי עבורכם, הן מבחינת תקציב הפרסום והן מבחינת ההיענות לקריאות.

 

למה כדאי להיערך?
כאשר מתחילים לפרסם בגוגל בענף האינסטלציה, יש להיערך לקבלת טלפונים רבים אותם תצטרכו לקבל על מנת שהקמפיין שלכם באמת יהיה אפקטיבי. זכרו כי אי זמינות לטלפונים הנכנסים פירושו לזרוק כסף לפח.

 

מדידת האפקטיביות של הקמפיין
בכדי שתוכל לקבל את הביצועים האופטימליים בקמפיין, במקרה של פרסום שירותי אינסטלציה בגוגל כדאי מאוד לרכוש גם שירות של מספר מדיד בכדי שהשקיפות של הקמפיין תהיה לשני הצדדים, עבור חברת הקידום ועבורך גם יחד. השימוש במספר המדיד מאפשר לשני הצדדים הנ"ל לראות בכל זמן נתון אלו מספרים התקשרו אליך, התאריך והשעה בהם התבצעה השיחה, זמן השיחה, סטטוס השיחה (נענתה או שלא נענתה).

מידע זה חיוני מאוד בענף האינסטלציה, שכן ניתן לבדוק את האפקטיביות של הקמפיין בכל שינוי משבוע לשבוע וכך לראות את ההתקדמות לאורך זמן. כך, מנהל הקמפיינים שלך יוכל להבין היטב מה עובד הכי טוב בקמפיין שלך ואיך לחסוך לך כסף במקומות הנכונים ולהשקיע אותו במילות המפתח אשר הסבירות שיניבו לך המרה, יהיו גבוהים יותר.

 

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות?
הקמת הקמפיין יכולה להתבצע תוך יום עסקים אחד ולעלות לאוויר באופן מידי. כמו כן, נדרש לתת תקופת ניסיון של חודש עד חודשיים בכדי לראות את התקדמות הקמפיין. רק בתום תקופה זו נוכל להתחיל לראות את רווחיות הקמפיין עבורך בהתאם למספר הפניות הטלפוניות שתקבל כתוצאה מהפרסום בגוגל.

 

 

מדוע לעשות קידום אתרים אורגני בגוגל לאינסטלטור?
בענף האינסטלציה ניתן להוסיף תוכן מקצועי לאתר בכדי לשפר את ביצועי האתר הן בעיני גוגל והן בעיני המשתמש. פעולה זו, תסייע לקידום האורגני בגוגל ותגרום לך להתבלט מעל המתחרים שלך.

תהליך הקידום האורגני עשוי להיערך מספר חודשים ויותר, לכן חשוב להבין כי מדובר בעבודה והתמדה בטווח הארוך.

ישנם בעלי מקצוע בענף האינסטלציה אשר הצליחו להתברג היישר אל ראש תוצאות החיפוש בקידום האורגני בגוגל וכתוצאה מכך להגדיל את מספר הפניות עבור העסק שלהם ובכך גם לייצר יותר מכירות. כך למעשה ניתן לקבל יותר לידים ובעלויות נמוכות יותר לכל ליד.

 

מעוניינים לפרסם בגוגל ולקבל יותר לקוחות? אנו מספקים שירותי קידום אתרים בענף האינסטלציה, כמו גם פרסום בגוגל לאינסטלטור. למידע נוסף, צרו עמנו קשר: 072-299-2112

0 Shares
מושיק קלינמן

מקדם אתרים

מושיק קלינמן, מקדם אתרים חרוץ ונעים הליכות, בעבר עבד בחברת יויומדיה, תמיד נזכור את למושיק את הדברים הטובים הרצינות והמחויבות לעבודה.

Comments

comments