מה זה אדוורדס

אדוורס היא למעשה רשת הפרסום של גוגל המספקת מענה גם לבעלי עסקים המעוניינים לפרסם את עצמם בגוגל ולקבל חשיפה ממוקדת באופן מידי.

פרסום באמצעות אדוורדס רשת החיפוש של גוגל

איך זה עובד

כל בעל עסק יכול לפתוח חשבון אדוורדס ולהגדיר מסע פרסום הכולל פרמטרים שונים ומגוונים. בין הפרמטרים הבסיסיים נמצאים: הביטויים עבורם בעל העסק רוצה להופיע, התקציב שהוא מעוניין לשלם ביום והמודעות שייצגו את העסק שלו. התשלום באדוורדס מתבצע לרוב עבור הקלקה של לקוח פוטנציאלי על המודעה המיצגת את בעל העסק, אך יש אפשרות נוספת כגון תשלום עבור חשיפות, אם כי אופציה זאת פחות נפוצה ולרוב פחות מומלצת. חשוב לציין שאדוורס היא כלי פרסומי חזק עם אפשרויות רבות ומגוונות שלא ניכנס אליהן במאמר זה.

איך מתחילים

ניתן להתחיל לפרסם בגוגל אדוורדס באופן מידי באמצעות מעבר לקישור הבא ומעקב אחרי ההוראות: http://www.google.co.il/adwords/start/get-started/.   עד כאן על גוגל אדוורדס. לייעוץ ראשוני ולפרסום מקצועי בגוגל אדוורדס, אתם מוזמנים להתקשר – 072-299-2112 YoYoSEO – קידום אתרים בגוגל

0 Shares
שי שאואט שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments