זמן קריאה ממוצע – 03:20 דקות – לא כולל צפיה בסירטון

 

מהו עיצוב אישי ומהן האפשרויות העמודות לרשותך?

אתר בעיצוב איש הוא אתר שנתפר במיוחד ללקוח. הנה דוגמה שתוכל להמחיש את הכוונה: מכירים את הסרטים שבהם רואים איך לפני אירוע חשוב הולכים לחייט שייקח את המידות ויתפור חליפה ייעודית למידותכם בכדי שתעלום את הלובש בצורה הטובה ביותר – זו פחות או יותר הכוונה כאן.

 

למה עיצוב אישי לאתר האינטרנט שלך כל כך חשוב?

בניגוד למכנסיים (עם כל הכבוד), אתר האינטרנט שלך הוא המקום שאליו מתנקזת התנועה מערוצי שיווק שונים ולכן הוא משפיע באופן משמעותי על כמות הלידים / פניות שתקבל כתוצאה מהפעילות השיווקית שלך. הסיבה לכך פשוטה, לא משנה כמה כסף תשקיע, בסופו של דבר ב – 90% מהמקרים הלקוח הפוטנציאלי יעבור דרך האתר שלכם, ואם האתר שלכם לא מספיק טוב הוא יעבור לאתר הבא וזה אומר שאתה זרקת את הכסף של השיווק על הרצפה. אחד הדברים שישפיעו באופן המשמעותי ביותר על הלקוח הפוטנציאלי שלכם הוא נראות האתר שלכם, אם האתר שלכם לא נראה מקצועי, לא נראה מושך, לא נראה משכנע אז הוא כנראה לא יוצר אצל הלקוח שלך את התחושה שהוא יכול לסמוך עליך ולכן הוא לא יפנה אליך והנה פספסת לקוח.

 

בניית אתר בעיצוב אישי או בניית אתר מתבנית

בניית אתר בעיצוב אישי או בניית אתר מתבנית
בניית אתר אינרטרנט בעיצוב אישי או בניית אתר מתבנית

 

מה זה אתר אינטרנט מעוצב היטב – "שעושה את העבודה"?

כמו שאני רואה את זה על אתר אינטרנט איכותי לעשות כמה פעולות עיקריות שקשורות בינהן:

ליצור את הרושם הרצוי: הכוונה לאופן שבו הגולש ירגיש בעת שיכנס לאתר שלך, זה פרמטר שמושפע באופן משמעותי מנראות האתר שלך.

 

לגרום לגולש לבטוח בכם: אם הגולש יבטח בכם זה יאפשר לו לפנות אליך  ולרכוש ממך בקלות רבה יותר, גם זה פרמטר שמושפע משמעותית מנראות האתר שלך.

 

להניע את הגולש לפעולה: להעביר את הגולש תהליך פסיכולוגי שבסיומו הוא מבצע את הפעולה הרצויה. לדוגמה: רכישה אונליין / השארת פרטים / רישום לרשימת תפוצה וכדומה. הנעה לפעולה היא שילוב בין תוכן מניע לפעולה לבין עיצוב התומך בפעולה הרצויה.

 

לייצר תשתית להחזרת הגולש שוב ושוב: לייצר מנגנון שיאפשר לך לשמור על קשר עם הלקוח גם אם הוא לא בשל לרכוש את המוצר או השירות שלך. אחת הדרכים לעשות את זה היא באמצעות להזמין את הגולש לקבל מתנה חינמית בעלת ערך אמיתי בתמורה לאימייל שלו, מה שיאפשר לכם לדוור אותו בהמשך. התשתית עצמה פחות תלויה בעיצוב אך אתר מעוצב היטב ונוח לשימוש יסייע לכם ליצור את הרושם הרצוי על הגולש ובהמשך להחזיר אותו לאתר בקלות רבה יותר.

 

עיצוב מקצועי המותאם אישית לך בא לידי ביטוי בכל אחד מהנקודות שהזכרתי ובשילוב את קופירייטינג מתאים יכול להפוך את האתר שלך לכלי שהופך גולשים לכסף.

 

למי זה מתאים ולמי לא?

אם הנראות שלך באינטרנט אינה משמעותית עבורך והאתר אינו כלי שיווקי שמביא לך לקוחות והרושם שהוא יוצר אינו קריטי לך ואתה לא מבין את החשיבות של אתר אינטרנט איכותי אז עדיף שלא תשקיע בעיצוב אישי. לעומת זאת עם האתר מהווה מבחינתך נכס מרכזי בעסק וקבלת ההחלטות של הלקוחות שלך עוברת דרך האתר ללא ספק כן כדאי להשקיע בעיצוב אישי לאתר שלך.

הערה:

במידה והחלטת שהאתר שלך אינו משמעותי עבורך, אנא בדוק מה קורה כאשר אתה מקליד בגוגל את שמך או את שם החברה שלך? האם אתה מרוצה מהתוצאות? אם כן מצויין, ואם לא תחשוב שוב מהי חשיבות האתר אפילו אם אינך משתמש בו ככלי שיווקי מרכזי.

 

מהי הסיבה להשקיע כסף ולבנות אתר בעיצוב אישי?

הסיבה המרכזית מאוד פשוטה – בהשקעה זניחה יחסית לעלויות השיווק השוטפות והמתחדשות כל חודש אתר אינטרנט טוב פשוט יהפוך את הגולשים באתר שלך ללידים.

 

 

כמה זה צריך לעלות?

עלות אתר אינטרנט בעיצוב תלויה בכמות סוגי העמודים ובמורכבות העיצוב.

 

לסיכום, אם אתה רוצה להבליט את הייחודיות שלך ושל העסק שלך, אם אתה לא רוצה להיות כמו כולם, אם אתה רוצה להפוך יותר גולשים ללקוחות. אתה צריך אתר בעיצוב אישי.

 

לקבלת הצעת מחיר אישית: 072-2992112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments