מה זה קוד מותאם לגוגל

קוד מותאם לגוגל הוא קוד אשר מכיל תגיות אשר גוגל מחפש כאשר הוא סורק את האתר. התגיות האלה עוזרות גוגל להבין מה חשוב ועל מה לשים דגש בעת סריקת האתר. בדומה לשפה העברית שבה משפט מורכב מחלקים כמו נושא, פועל, תואר שם, תואר פועל וכדומה, כך גם שפת ה – HTML המשמשת לבניית אתרי אינטרנט מורכבת מאלמנטים ספציפיים שביחד יוצרים שפה. בסופו של דבר קוד אשר מותאם לגוגל הוא קוד אשר מכיל את התגיות שעוזרות לגוגל להבין את תוכן האתר. אחד מתפקידיו החשובים של מקדם האתרים הוא להזין בתגיות אלה את הביטויים אותם הוא מעוניין לקדם על מנת לסייע לגוגל לקבל החלטה לקדם את הדף עבור ביטויים אלה.

ניקוי קוד האתר והתאמתו לגוגל

מה זה קוד נקי

כפי שכתבתי בפסקה הקודמת, קוד האתר מורכב בדרך כלל ב – 80% משפה שנקראת HTML. קוד נקי הוא קוד אשר מפריד בין שפת ה – HTML ליתר השפות אשר מרכיבות את קוד האתר.

 

איך מנקים את הקוד

ניקוי הקוד הוא תהליך הפרדת קוד ה – HTML מיתר הקוד. בדרך כלל מדובר על הפרדת הקוד מקוד CSS ו – JavaScript.

 

כיצד משפיע ניקוי הקוד על הקידום האורגני

ניקוי הקוד הוא חלק חשוב בתהליך הקידום האורגני, ואתרים אשר מכילים קוד נקי מהווים בסיס טוב יותר לאורך תהליך קידום האתר, אם ניקח 2 אתרים שמכילים תוכן ברמה זהה אך באחד מהם קוד האתר יהיה נקי יותר, האתר עם הקוד הנקי יותר יקבל עדפות בתוצאות החיפוש וימוקם גבוה יותר.
לקבלת טיפים נוספים לקידום אורגני היכנסו לכאן.

0 Shares
שי שאואט שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments