זמן קריאה משוער בקצב בינוני: 3.5 דקות

 


 

מקסום התועלת מהתנועה המגיעה לאתר

בעלי עסקים רבים מבינים את החשיבות שבשיפור יחס ההמרה באתר על מנת שיוכלו לקבל יותר פניות ויותר מכירות מהאתר שלהם וכתוצאה מכך להגדיל את רווחיות העסק. בנקודה הזאת חשוב ליישר קיו ולציין שבעלי עסקים רבים אינם מבינים את המשמעות של יחס המרה ואם זה המצב שלכם בעת קריאת שורות אלה כדאי שתתחילו מקריאת המאמר המסביר על אופטימיזציה ושיפור של יחס המרה.

 

ישנם כלים רבים שנועדו לאבחן את התנהגות הגולשים באתר, למדוד את הביצועים, לסייע  בשיפור התנהגות הגולשים במטרה להגדיל את יחס ההמרה של הגולשים באתר, חלק מהכלים חינמיים ואחרים בתשלום. הכנו עבורכם רשימה של כמה מהכלים הטובים ביותר שיעזרו לכם לבצע אופטימיזציה ליחס ההמרה באתר בכדי לייצר יותר לידים ומכירות מהאתר.

 

 

כלים לאופטימיזציית יחס המרה
ממש כמו שלבעל מקצוע מעולה יש כלים מעולים כך גם למשווק מקצועי באינטרנט צריכים להיות הכלים הטובים ביותר בכדי לבצע את עבודתו. מאמר זה מתמקד בכלים מעולים המסייעים לשיפור יחס ההמרה באתר

 

 


גוגל אנליטיקס – כלי אבחון הנתונים של גוגל

גוגל אנליטיקס הוא הכלי הפופולרי ביותר ברחבי העולם המעניק קשת רחבה של מידע ודוחות אודות התנהגויות המבקרים באתר. בנוסף, ניתן לראות את רמת המעורבות של המבקרים באתר, מאילו אפיקים הגיעו, האם רכשו, האם השאירו פרטים ועוד…

ביצוע אופטימיזציה עבור המרות באתר מתאפשר רק לאחר שהגדרנו את ה"גולים" של האתר בגוגל אנליטיקס, ללא מדידת המרות לא ניתן למקסם את הביצועים של האתר.

כאן תוכלו לקרוא איך למנף את העצמה של גוגל אנליטיקס לטובתכם.

 

 

Picreel – טופס השארת פרטים רגע לפני שהמשתמש יוצא מן האתר

תארו לכם מצב בו הייתם יכולים להחזיר את המשתמשים שעזבו את האתר בעלויות נמוכות מאוד. פיקריל Picreel  הוא שירות בתשלום המאפשר להקפיץ PopUp (חלון קופץ) ברגע המתאים, ולהציע למשתמש להשאיר את כתובת האימייל שלו.  אחת האפשרויות הפופולריות ביותר היא הקפצת פופ-אפ רגע לפני שהמשתמש עוזב את האתר.
אודות ל – Picreel תוכלו להציע למשתמש קופון הנחה, מתנה או שוחד אתי שיוכל להפוך אותו לליד רגע אחד טרם עזיבתו את האתר, או בזמן שאתם מוצאים כמתאים.

קישור תוכנית שותפים: Picreel – כלי עוצמתי לשיפור יחס ההמרה באתר

 

 

 

Virtual Spirits – צ'אט אוטומטי לאתר

כלי נוסף שידאג להגדיל את רשימת המתעניינים שלכם ולסייע ביצירת הלידים, הוא הצ'אט האוטומטי לאתר של Virtual Spirits. מדובר במערכת אוטומטית וירטואלית המדמה נציג הפונה אל המשתמש בכדי שישאיר פרטים או במילים אחרות בכדי לייצר ליד. למעשה, הכלי יוזם פניה למשתמש ומעודד אותו להשאיר פרטים.

VirtualSpirits – מערכת צ'אט אוטומטי לאתר

 

 

HotJar – לאבחן, לראות ולהבין טוב יותר את המשתמשים באתר

אם רק היה אפשר להיות זבוב על הקיר כשהמשתמש נכנס לאתר ולראות מה באמת מעניין אותו, היינו וודאי יכולים לדעת טוב יותר כיצד לשפר את האתר ולהבין אלו צדדים טובים יותר ואלו פחות בחוויית המשתמש באתר. אודות ל- HotJar ניתן להקליט באופן אוטומטי את כל הכניסות לאתר ולראות אותם בוידאו לאחר מכן. כך ניתן לראות בדיוק את התהליך אותו עובר המשתמש באתר ולדעת מה עובד הכי טוב ומה כדאי לשפר.

הכלי נהדר במיוחד במידה ומדובר בחנות וירטואלית ומעוניינים לזהות בעיות בתהליך הרכישה של הלקוח, מדהים כמה דברים תוכלו לגלות על הלקוחות שלכם באמצעות הכלי הזה.

קישור תוכנית שותפים: HotJar – אבחון ואופטימיזציה להמרות וחוויית המשתמש באתר
*הכלי בתשלום אך קיים גם בגרסה בסיסית בחינם

 

 

 

ClickTale – כלי אופטימיזציה להמרות ומעקב מלא

אחד הכלים הפופולריים והמתקדמים בנושא אופטימיזציה לאתר הוא ClickTale, באמצעותו ניתן להבין טוב יותר את פעילות המשתמש באתר הכוללת הקלטת ה-session שלו באתר כמו גם מיקום ההקלקות ומעקב אחר תזוזת העכבר. מידע זה חשוב לנו על מנת להבין אלו תכנים מעניינים את המשתמשים באתר ולהבין כיצד לתכנן טוב יותר את מיקום האלמנטים על גבי המסך ובכך להעביר את המסר השיווקי שלנו בצורה אופטימלית למשתמש.

ClickTale – חוויית המשתמש האופטימלית באתר
*הכלי בתשלום

 

 

תהליך קידום אתרים מקצועי מתחיל בהבאת גולשים ממוקדים לאתר ונסגר בהפיכת הגולשים ללידים או מכירות. אופטימיזציה נכונה של יחס המרה המתבטאת בשימוש בכלים נכונים, מדידת ביצועים ושיפור בהתאם, מביאה לשיפור הביצועים ובכך ליותר לידים ומכירות.

 

 

מעוניינים להגדיל את יחס ההמרה באתר? אנחנו נוכל לסייע לכם לבחור, להגדיר ולהשתמש בכלי אופטימיזציה מוכנים בכדי לשפר את כמות הלידים והמכירות שאתר מקבלים מהאתר.

התקשרו: 072-2992112.

0 Shares
שי שאואט שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments