אם עדיין לא שמעתם על התופעה החדשה שנקראת פוקימון גו כנראה שלא הבנתם עד כמה גדול הפוטנציאל של האפליקציה. עם הפוקימונים החמודים תוכלו להגדיל את ההכנסות והרווחים של העסק שלכם.

מטרת המשחק החברתי פוקימון גו הוא לאפשר למשתמשים לתפוס פוקימונים באופן וירטואלי על ידי כך שהם מתבקשים להגיע לאזורים שונים ברחבי הארץ ובאמצעות המצלמה והטכנולוגיה של מציאות רבודה, לתפוס את כולם.

חברת ניאנטיק (שבה שותפות גוגל וניטנדו) שפיתחה את האפליקציה כבר הבינו את הפוטנציאל והחלו להוסיף מוצרים וירטואליים לרכישה באפליקציה על מנת לאפשר למשתמשים להתקדם במשחק באופן מהיר יותר.

המשפך השיווקי של חברת ניאנטיק (הידועה גם בשמה The Pokemon Company) נבנה היטב. זאת אומרת שעכשיו בעלי עסקים יוכלו לפרסם את העסק שלהם באמצעות האפליקציה ולגרום לקהל משתמשים רב להגיע באופן פיזי אל המקום ובכך להגדיל גם את מספר הכניסות אל בית העסק.

 

פוקימון גו לעסקים – איך זה עובד?

מרכזים מסחריים, מסעדות, בתי קפה וחנויות נוספות המעוניינים להגדיל את תנועת המבקרים במקום בתקציבי פרסום נמוכים בהרבה משיטות הפרסום המסורתיות, יוכלו לעשות זאת באמצעות רכישת חפצים וירטואליים אשר מאפשרים להם "למשוך פוקימונים" אל עבר המיקום הגאוגרפי של בית העסק.

בתמורה ל – 4 ₪ לשעה, תוכלו לרכוש חפץ מיוחד אשר יגרום לפוקימונים החמודים לנהור אל עבר בית העסק שלך ולהופיע על גבי הרדאר של מאמני הפוקימונים הצעירים (והמבוגרים), ובכך לגרום להם להגיע לסביבת בית העסק שלך ואף לרכוש ממך.

 

שיווק באמצעות פוקימון גו לעסקים
כך עושים שיווק בפוקימון גו לעסקים במחיר של 4 ש"ח לשעה.

איך שיגעון הפוקימון יגרום לאנשים לרכוש ממך לאחר שהגיעו לסביבת בית העסק שלך?

אם בית העסק שלך הוא בית קפה או מסעדה, או אפילו גלידריה או מזנון קל, תוכלו לעשות את החישוב בעצמכם. 4 ₪ לשעה במשך יום עבודה ממוצע הם 36 ₪ ליום, כאשר בממוצע מגיעים לסביבת בית העסק עשרות או מאות אנשים, רק כתוצאה מהשיווק בפוקימון גו. זאת אומרת שמספיק שיגיעו אליכם במהלך היום צמד לקוחות בכדי להפוך את הפרסום לרווחי. שווה לכם לבדוק את זה.

השיווק בפוקימון גו יהיה אפקטיבי במיוחד כאשר תעשו זאת בימים קבועים ובשעות קבועות ולאורך זמן, כך שמאמני הפוקימונים הצעירים ידעו כי באזור שלכם יש נהירה גדולה של היצורים הקטנים והחמודים ויתחילו באופן פיזי לפקוד את בית העסק שלכם.

חשוב לדעת כי מסע צייד הפוקימונים בהחלט מעייף, בייחוד כי מאמני הפוקימונים נוהגים לעשות זאת באופן רגלי בלבד. לכן, עבור בעלי עסקים אשר מוכרים דברי מזון ושתיה מאמני הפוקימון הם קהל היעד המושלם עבורם.

 

 

פוקימון גו ויראל – כולם כבר שם

זהו לא סוד שמרכזים מסחריים גדולים כבר הבינו את גודל הפוטנציאל והחלו לרכוש את החפצים הווירטואליים של פוקימון גו על מנת להגדיל באופן פיזי ואקטיבי את קהל המבקרים בעסק.

אם גם אתם רוצים להביא מבקרים אל בית העסק שלכם, תוכלו גם לפרסם בפייסבוק עבור קהל העוקבים שלכם ולהציע שוברי הנחה עבור מאמנים אמיצים אשר יהיו מוכנים להצטלם עם הפוקימון שתפסו אצלכם, לתייג את בית העסק שלכם ולהעלות את התמונה לפייסבוק.

אין צורך להמציא את הגלגל, יש פה כבר מערכת פרסום משומנת היטב שכל מה שנדרש מכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה ולהתחיל לפרסם תוך מספר דקות מסיום הורדתה אל מכשירכם. לאחר שתפעילו את החפץ שתפקידו למשוך פוקימונים אל בית העסק שלכם, כל שנותר לכם לעשות הוא להודיע לכל על כך שפוקימונים אוהבים להגיע אליכם ומהר מאוד תגלו כמה גדולות הן הקבוצות של מאמני הפוקימונים שישמחו להגיע, לשבת לאכול, לשתות ולנוח בבית הקפה או המסעדה שלכם.

 

לסיכום:
אם תעזרו להם לתפוס את כולם, גם אתם תוכלו לתפוס כמה לקוחות חדשים ולמכור להם.
כמו כן, בעבור 4 ₪ בשעה, הסיכון בהחלט שווה את ההשקעה!

 

הכותב הוא מושיק קלינמן, מקדם אתרים מקצועי בחברת יויומדיה

25 Shares
מושיק קלינמן

מקדם אתרים

מושיק קלינמן, מקדם אתרים חרוץ ונעים הליכות, בעבר עבד בחברת יויומדיה, תמיד נזכור את למושיק את הדברים הטובים הרצינות והמחויבות לעבודה.

Comments

comments