אם החלטתם לעשות הסבת מקצוע ולפתוח עסק מניב אשר יוכל לאפשר לכם עבודה מהבית, תוכלו לייצר הכנסה נוספת מהבית. אז איך עושים כסף באינטרנט ומתחילים להרוויח מעבודה מעניינת אשר תאפשר לכם לעבוד פחות ולהרוויח יותר? יש אומרים שזמן שווה כסף. ובכן, זה נכון עבור מי שתפיסת עולמו היא לעבוד כשכיר. אך אם ברצונכם לעבוד בתור עצמאים, מילת המפתח היא איך לעשות כסף מהבית כך שתוכלו לעבוד על מספר פרויקטים מניבים ללא הצורך לעבוד עליהם בעצמכם.

איך לעשות כסף באינטרנט מהבית
איך לעשות כסף באינטרנט מהבית
 

איך לעשות כסף מהבית ולהרוויח יותר

תפיסת העולם הנכונה עבור עצמאים היא רעיון שווה כסף. כך, מלבד הזמן והכסף אשר תידרשו להוציא על הקמת העסק באינטרנט הראשון שלכם, לא תצטרכו להשקיע זמן רב בעבודה השוטפת מסביב לעסק היות ומדובר בעסק אינטרנטי המאפשר לכם הכנסה פסיבית. איך זה בכלל אפשרי אתם שואלים? התשובה לכך עשויה להפתיע אתכם.

איך זה עובד?

  1. בונים אתר אינטרנט ממוקד לנישה או עמוד נחיתה
  2. מספקים מקורות תנועה אורגניים ו\או ממומנים לאתר
  3. נהנים מתשואה גבוהה ואוטומטית של לידים ומכירות

שיווק השותפים הינו המודל הנפוץ ביותר בישראל באמצעותו תוכלו לבנות עסק אינטרנטי בזמן הקצר ביותר וליהנות מתשואה גבוהה ואוטומטית כבר בעסק האינטרנטי הראשון שלכם.

למי זה מיועד?

יזמים, אימהות, חיילים משוחררים, בעלי עסקים, אנשים המעוניינים בהסבת מקצוע, כל מי שמעוניין לצמצם את שעות העבודה ולהקים עסק להכנסה פסיבית מהבית.

גם אם אינכם בקיאים בפרסום בגוגל או קידום אתרים, באמצעות בניית אסטרטגיה נכונה, תוכלו להפוך את העסק שלכם לריווחי באמצעות פרסום בגוגל וקידום במנועי החיפוש. כך, תוכלו למנף את זמנכם ולעסוק במה שאתם עושים הכי טוב.

רעיונות להכנסה נוספת מהבית באמצעות שיווק באינטרנט

ישנם מספר רעיונות שתוכלו ליישם על מנת להרוויח כסף באינטרנט בעבודה של מספר שעות ביום לטווח הקצר ובכך להגדיל את תפוקת זמנכם בעבודה מהבית באינטרנט.

שיווק שותפים באינטרנט

שיווק תוכניות שותפים באינטרנט הינו מודל כלכלי ורווחי אשר מאפשר לכם להקים עמוד עסקי בפייסבוק או מיני אתר (דף נחיתה) על מנת ללכוד לידים ולהניע את המשתמשים לרכוש את המוצר שלכם או של צד שלישי המספק את המוצר ו\או השירות אותו אתם מפרסמים.

למעשה, קל יותר לחשוב כיזם, לחשוב על רעיון (מה אתם מעוניינים לשווק). לאחר מכן, תוכלו לפנות אל הידיים המבצעות: חברה לבניית אתרים, גרפיקאים לעיצוב פרסומות בגוגל ובפייסבוק, חברת קידום אתרים בגוגל לפרסום הקמפיין שלכם לקהל ממוקד ורלוונטי.

פתיחת בלוג באינטרנט

בין אם אתם כבר עושים כסף באינטרנט ובין אם זו הפעם הראשונה בחייכם בתחום העסקי באינטרנט, פתיחת בלוג רווחי מצריך מכם להתמקד בתחום עיסוק או בתחביב מסוים אשר מסביבו יש קהל מספיק גדול אשר מעוניין לקבל עליו מידע ו\או לשלם על ידע ומוצרים בתחום.

חשוב לציין כי אינכם חייבים להיות מומחים בתחומכם. כך, אם חשבתם על תחום הקולינריה והבישול תוכלו לפתוח בלוג בתחום גם אם אינכם שפים או עוסקים בתחום לפרנסתכם. כל עוד, תוכלו לספק ערך רב עבור קהל מספיק רחב אשר מעוניין ללמוד מכם, זה בדיוק היתרון היחסי שלכם באמצעותו תוכלו להתחיל להרוויח כסף מהבית.

תוכלו לשלב בין מספר מודלים של בלוג רווחי:

  1. בלוג המספק תוכן בחינם ומרוויח מפרסומות בלבד
  2. בלוג המספק תוכן בחינם ומקדם מוצרים פיזיים או דיגיטליים שלכם או של צד שלישי
  3. בלוג מקצועי בתשלום אשר מספק ידע מקצועי בתחומכם

למעשה, אם עלינו לסכם איך להרוויח כסף מהבית בכדי שתוכלו להתרגל סוף סוף לשגרה חדשה של עבודה מהבית, כל שעליכם לעשות הוא לחשוב על התחום בו תרצו להתמקד ולהרוויח ממנו. לאחר שהחלטתם מה תרצו לשווק, תוכלו לבנות אתר באמצעות חברת בניית אתרים ולהתחיל לכתוב תוכן בעצמכם או באמצעות כותבי תוכן חיצוניים.

לאחר שמילאתם את האתר בתוכן איכותי למשתמש, תוכלו לפנות אל חברה מקצועית לקידום אתרים בגוגל ולקבל תנועת משתמשים רלוונטית לאתר שלכם. כעת, תוכלו לפנות זמן ולחשוב על הרעיון הבא שלכם להכנסה פסיבית באינטרנט מהבית או פשוט לשבת בחיבוק ידיים ולראות איך באמצעות העבודה הקשה שעשיתם בתחילת הדרך, מכונת המזומנים הזו תייצר עבורכם כסף.

חשוב לדעת: הרעיון שלכם אינו חייב להיות הראשון והיחיד מסוגו, אך רעיון שיוכל לספק ערך מועיל עבור המשתמש יוכל בהחלט לספק עבורכם מקור הכנסה נוספת מהבית.

הכותב הוא מושיק קלינמן, מקדם אתרים בכיר בחברת יויומדיה

2 Shares
מושיק קלינמן

מקדם אתרים

מושיק קלינמן, מקדם אתרים חרוץ ונעים הליכות, בעבר עבד בחברת יויומדיה, תמיד נזכור את למושיק את הדברים הטובים הרצינות והמחויבות לעבודה.

Comments

comments