בין אם יש לכם בלוג או אתר תדמיתי, כתיבת תוכן היא חלק בלתי נפרד מהאתר עצמו ובטח שמתהליך הקידום שאתם עושים לו. פוסטים עם כותרות חלשות יקבלו חשיפה מועטה ברשתות החברתיות, יקבלו פחות קליקים וכתוצאה מכך גם פחות יקראו אותם. לכן, אם תכתבו כותרות בצורה נכונה אתם כבר בחצי הדרך להצלחה.

אז איך לכתוב כותרת מנצחת שתביא אנשים לאתר שלכם? מיטב הטיפים שלנו בכתבה הבאה.

איך לכתוב כותרות שיביאו אנשים לאתר שלכם
איך לכתוב כותרות שיביאו אנשים לאתר שלכם

אז איך בעצם עושים את זה?

 

כתיבת כותרת טובה לא צריכה להיות קשה, אבל כל דקה נוספת שתקדישו מזמנכם לטובת מטרה זו תשתלם לכם בהמשך זה בטוח.

 

הטיפ הראשון שאני יכולה לתת לכם לגבי כותרות הוא הכי בסיסי והכי פשוט: תכתבו כותרות ארוכות. מעבר לעובדה שזה מצוין לקידום אתרים זה מעניק למשתמש את התחושה שהוא יכול לקבל ערך מהמאמר שלכם. הרי כותרות קצרות הן גם לרוב מאד כלליות, בקלות הייתי יכולה לקרוא למאמר הזה כך תכתבו תוכן או אפילו חשיבות כתיבת התוכן באתר. הדיוק של הנושא וההתמקדות בתחום מאד ספציפי הוא זה שיביא לכם קוראים. אגב, כותרת ארוכה יכולה להסתכם ב- 5 מילים ועד מקסימום 8.  אתם לא רוצים לעייף את הקוראים עוד בטרם התחילו לקרוא את המאמר.

 

הטיפ השני מדבר על תוכן הכותרת שלכם. תמיד תעדיפו לתת כותרות שמציגות למשתמש את הערך שהוא יכול לקבל מהמאמר שלכם. כתבו לו את הסיבה וגם את התוצאה שהוא יכול להשיג אם יקרא את המאמר. שימוש במילים איך, ככה, כיצד, כך, על מנת, כדי, יכולות להועיל מאד.

 

לא לשכוח את הקידום האורגני

 

טיפ נוסף הוא להשתמש במספרים. מספרים מאד מושכים את העין של הקורא וממקדים אותו ישירות לערך. מה הוא הולך לקבל מהמאמר שלכם. בנוסף הם משרים על הקורא תחושת רגיעה שהוא יודע בדיוק לקראת מה הוא הולך. למשל – 10 הטיפים הכי טובים ל—, 5 העצות הכי משתלמות ל–, 10 הדברים שכדאי לעשות ב–. כמובן שתמיד עדיף להשתמש במספרים שנראים טוב בעין כמו 5 ו- 10. ומומלץ לא לתת יותר מ- 10 נקודות במאמר כי אחרת זה יכול לעייף את הקורא.

 

טיפ אחרון, לאלו מכם שעושים קידום אורגני באתר בעצמם או נעזרים בשירותיו של מקדם אתרים מקצועי כדאי שתדעו שמומלץ מאד לשים בכותרת המאמר את מילת המפתח אותה אתם מקדמים. זה בעצם יראה לגוגל שהמילה הזאת חשובה לכם כי היא מופיעה בכותרת הראשית.

 

מקווה שהטיפים עזרו לכם,

בהצלחה!

 

כתבה את המאמר חן שדה מנהלת פרויקטים ביויו מדיה

0 Shares
חן שדה חן שדה

מנהלת פרויקטים

חן שדה, מקדמת אתרים ומנהלת פרויקטים.

Comments

comments