מהי פלטפורמת Outbrain ואיך היא חשובה לשיווק העסק שלכם?

Outbrain היא פלטפורמת המלצות תוכן בתשלום אשר יצרה טרנד פרסומי חדש ויעיל באינטרנט. טרנד שלמעשה עזר לפתח תחום חדש בתחום הקידום והפרסום ברשת – תחום "המלצות תוכן".
הכוונה לכך שפלטפורמה זו יודעת לפרסם לגולש כתבות בהתאם לתחומי העניין שלו ולהיסטוריית הגלישה שלו ובכל להעלות את אפקטיביות הפרסום.

איפה מוטמעות הפרסומות של אאוטבריין?

אאוטבריין היא למעשה פלטפורמה המשלבת מאמרי תוכן מהאתר שלכם באתרי תוכן אחרים תחת רובריקת "עוד בכותרות", "אולי יעניין אתך גם" או "כתבות נוספות שעשויות לעניין אתך". למעשה רובנו איננו מבחינים בתוכן הפרסומי המוטמע באלגנטיות רבה בדפי התוכן הרלוונטיים, אבל אם ראיתם בסוף כתבה שקראתם באחד האתרים המובילים בארץ ובעולם, המלצות תוכן שנראות כך:

המלצות התוכן של אאוטבריין
דוגמה להמלצות התוכן של אאוטבריין

הרי שכבר נתקלתם ללא ידיעתכם בפרסום המבוסס על פלטפורמת אאוטבריין או על פלטפורמה המלצות תוכן אחרת.

באמצעות אלגוריתם חכם אשר נבנה על ידי החברה ומאוחר יותר גם על ידי מתחרותיה, מזהה הפלטפורמה את התכנים בהם מתעניין הגולש וכך היא יודעת להציג לו תכנים רלוונטיים בהם הוא עשוי גם להתעניין, אלא שבתוך התכנים הללו ניתן להטמיע בחכמה ובאופן עקיף גם תוכן פרסומי.

פלטפורמת אאוטבריין משמשת כיום כאחד האמצעים היעילים ביותר למשיכת תנועה איכותית לאתרי אינטרנט.

האימוץ הכמעט מידי של הטכנולוגיה על ידי אתרי התוכן הגדולים בשוק הישראלי כדוגמת ynet, globes, one ועוד הוא אחד המדדים המובילים ל לנפח אותו תפסה הפלטפורמה מה שמעיד על אפקטיביות הפרסום בה הן לאתרים המספקים את שטח הפרסום, הן לחברות המפרסמות וכמובן שלחברת אאוטבריין עצמה.

היתרונות של פרסום באמצעות אאוטבריין

תשלום עבור הקלקות בפועל בלבד:
במסגרת פרסום באאוטבריין אתם משלמים רק כאשר המשתמש מקליק על המודעה שלכם, במידה ואין הקלקות לא שילמתם.

שליטה מלאה בתקציב היומי:

טרם התחלת קמפיין הפרסום תקבעו מהו התקציב אותו אתם מעוניינים להשקיע ביום וכך תוכלו לקבוע את המחיר המקסימלי שתשקיעו במסגרת הקמפיין.

הופעה באתרים המובילים בארץ ובעולם:
זה ללא ספק היתרון הגדול ביותר של הפלטפורמה. פלטפורמת אאוטבריין הישראלית חדרה לאתרים הגדולים ביותר בארץ ובעולם מה שאומר שכל מפרסם במסגרת הפלטפורמה יכול לפרסם באתרים אלה במחירים של עלות לקליק ולקבל חשיפה ואפילו מיתוג משמעותיים..

פרסום ממוקד:
בעולם שהכל הולך לכיוון השיווק הממוקד באאוטבריין פיתחו אלגוריתם שמטרתו להציג את המודעות שלכם רק לקהל הרלוונטי ביותר עבורכם על מנת להביא לכם תנועה ממוקדת של לקוחות פוטנציאליים.
פרסום באאוטבריין

איך עובד שיווק באמצעות תוכן בפלטפורמת אאוטבריין?

המודל העסקי של פלטפורמות המלצות תוכן כגון אאוטבריין עובד בדומה לפרסום PPC ברשת המדיה של גוגל. כאשר גולש קורא כתבה והוא מגיע לסופה, הוא מוצא רשימת כתבות ותכנים נוספים שיכולים לעניין אותו. במידה והגולש הקליק על אחת מהכתבות המקודמות הוא יועבר לעמוד התוכן באתר הרלוונטי והאתר המפרסם יזכה בלקוח פוטנציאלי. במקרה כזה האתר אליו הועבר הגולש ישלם עבור אותו קליק ופלטפורמת Outbrain ואתר התוכן המפרסם יתחלקו ברווח מאותו קליק.

כמה עולה השימוש בפלטפורמת אאוטבריין?

התקציב המינימאלי לפרסום באאוטבריין הוא 10$ ליום.

האם אאוטבריין משתלם לבעלי אתרים המקצים לו שטחי פרסום?

קונספט האאוטבריין אומץ במהירות לאחר הופעתו. מרבית אתרי התוכן הגדולים בארץ ובעולם הטמיעו את הטכנולוגיה מיד לאחר הופעתה לפני כ-5 שנים ומאז מפרסמים באדיקות תוכן בפלטפורמה זו. אין ספק שאתרים גדולים כמו YNET, דה מרקר ומאקו לא היו ממשיכים בהטמעת הפלטפורמה במידה ולא הייתה מתגלה כיעילה לכלל הצדדים.

בעולם בו ישנו ריבוי באנרים ומודעות PPC אאוטבריין משמשת כערוץ חדש ויעיל למשיכת תנועה ממוקדת ואיכותית. עיוורון הבאנרים שפיתחו הגולשים במהלך השנים כמו גם הצימאון לתכנים איכותיים, הופך את ערוץ פרסום זה ליעיל ואיכותי.

בעוד שכתבות תדמית או עמוד פרסומי עולות כסף רב ושורדות בכותרות המדיה לזמן מוגבל, פרסום באאוטבריין עולה החל מ – 0.45$ לקליק ומופיע במשך זמן ממושך ברשת. זהו שילוב מצוין של פרסום סמוי, יחסי ציבור ותשלום פר מודעה. למעשה כיום אאוטבריין משמשת אחד מהערוצים היעילים ביותר לשיווק ופרסום ברשת.

אני מעוניין לפרסם באאוטבריין, איך אפשר להתחיל?

אנו מתמחים בשיווק באמצעות תכנים, למעשה זהו חלק מאסטרטגית הקידום שלנו ובאמצעות שילוב בין קידום אתרים אורגני מקצועי לפלטפורמות פרסום כגון אאוטבריין ווגוגל אדוורדס אנו יודעים למקסם את התנועה האיכותית הרלוונטית לאתרכם.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לפרסום באאוטבריין וקידום אתרים בגוגל – 072-2992112

3 Shares
שי שאואט שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments