הרבה אנשים פונים אלינו במטרה לפרסם את העסק שלהם בגוגל או לקדם את האתר באופן אורגני, או לבצע פעילות קידום מסוג אחר – אאוטבריין למשל. אחד הדברים שתמיד עולה הצורך שלו הוא להסביר למה אנחנו הטובים ביותר, או אם נדייק מהטובים ביותר לכל הפחות.

ייעוץ שיווקי אישי
ייעוץ שיווקי אישי המתמקד בשאלה – איך לפרסם במדויק לקהל הלקוחות שלך? – כי כשזה קורה יש קסם

זו שאלה פשוטה אך יחד אם זו מורכבת כי זה בלתי אפשרי להגיד למה אתה הכי טוב באופן כללי מהסיבה הפשוטה שלכל בן אדם / לקוח / עסק / חברה טוב משהו אחר. וזה גם הסוד או הגרעין של התשובה.

 

למה הכוונה? הכוונה לכך שאנו לא רובוטים, לא חאפרים ולא מתעסקים במכירות לשם המכירות (ולא שיש לי משהו רע נגד מכירות ממש לא – כל עוד 2 הצדדים מרווחים), אנחנו לא מוכרים מוצר מדף – אנחנו מוכרים פתרון שמותאם לך באופן אישי.

 

אם איבדת אותי תקרא מהתחלה ואם לא אז חשוב לי להדגיש: לא לכל בעל עסק מתאים אותו דבר, זה אתה בטוח יודע אך יחד עם זאת האמרה הזאת מורכבת יותר. ואני אסביר, ולצורך ההדגמה אני אקח נישה משמעותית בתוך תחום קידום האתרים – הנישה של פרסום בגוגל לצורך ההדגמה – ועכשיו להסבר: להערכתי ל – 90% מהעסקים שירותי פרסום בגוגל כן מתאימים, אך יחד עם זאת אפילו בתוך הנישה הזאת לכל עסק מתאימה אסטרטגיה אחרת להגיע ללקוחות שלו.

 

האסטרטגיה הזאת תלויה בכל מיני גורמים. בינהם הנוכחות האינטרנטית הנוכחית של העסק, האם אנשים מכירים את השירות של העסק? האם לעסק יש בידול מובהק שאנשים אינם מכירים ואינם יודעים לחפש? לאיזו נישה משתייך העסק? ובשורה התחתונה התשובות לשאלות האלה צריכות להוביל ל – כיצד ניתן לטרגט (להגיע בדיוק מירבי) באופן אופטימלי את קהל הלקוחות של העסק? אם יש לכם את זה עשיתם 50% מהעבודה אך אם טעיתם כאן לא נעים לאמר אך אתם עלולים לזרוק הרבה כסף.

 

אז מה שאני מנסה לכתוב / לאמר זה שיש לנו יכולת יוצאת דופן לתפור ללקוחות שלנו אסטרטגיית קידום המתאימה להם באופן ספציפי ומעלה באופן משמעותי את הסיכויים שהקידום / פרסום יצליח מכיוון שיש לנו יכולת יוצאת דופן להגיע ללקוחות של הלקוחות שלנו.

 

זה דורש נסיון, זה דורש היכרות מעמיקה עם עולם השיווק, זה דורש יכולת טכנית, וזה דורש לעבוד על הכלים הטובים ביותר וחשוב מאוד זה דורש ראש על הכתפיים, כזה שחושב ולא עושה כמו כולם.

 

מקווה שהבהרתי מספיק טוב למה כשאתה פונה אלינו ומקבל ממני – שי שאואט – ייעוץ שיווקי באופן אישי אתה מקבל ערך מאוד גדול. אם כן ודפדפת בין דפי האתר, והבנת שמדובר במקצוען, במישהו שמבין, אני מזמין אותך ליצור איתי קשר. אל תגיד לי אני רוצה לפרסם בגוגל ואל תגיד לי אני רוצה לקדם אתר ואל תגיד לי אני רוצה לפרסם בפייסבוק / אאוטבריין / טאבולה.

 

פשוט תגיד לי "אני רוצה פגישת ייעוץ שיווקי, אני יודע שיש לך את היכולת לתפור לי פתרון שיגיע באופן מדויק ללקוחות הפוטנציאליים שלי". הפגישה תעלה כסף והערך שתקבל בפגישה יהיה פי כמה.

 

אז תרים טלפון ותגיד שאתה מתעניין בפגישת ייעוץ שיווקי: 0722992112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments