איך בוחרים חברה לקידום אתרים מקצועי בגוגל?

ישנן הרבה חברות קידום אתרים אשר מוכנות לבצע עבודות קידום במחירים אלו או אחרים נמוכים כגבוהים. הנטייה הראשונית של הלקוחות הוא לבחור בחברת הקידום בהתאם למחיר הזול ביותר מבלי להבין באמת לעומק את הנעשה בתהליך עבודת הקידום, בין אם מדובר בקידום אתרים אורגני ובין אם מדובר בפרסום ממומן בגוגל.

קידום אתרים מקצועי
קידום אתרים מקצועי מתמקד במתן ערך אמיתי לגולש, ללקוח הפוטנציאלי. הוא שם את המבקר באתר במרכז ומראה לו באמצעות רצף של דוגמאות סמויות וגלויות שהוא הגיע לאתר של מקצוענים

מדובר בשוק פרוץ המאפשר לכל אחד לומר שהוא מקדם אתרים מקצועי ולגבות תשלום חודשי במקרה הטוב ולעיתים תשלום שנתי המחולק לתשלומים חודשיים עבור עבודה שלעיתים קרובות נקרא לה במילים עדינות "בינונית". מכיוון שהלקוח אינו מבין בתחום ואינו יודע מה לבדוק ומה לוודא, ואין באפשרותו לדעת מה באמת קורה בעבודת הקידום שלו חודש בחודשו ולהבין על מה באמת הוא משלם.

 

קידום אתרים מקצועי – נכונות לעשות גם את העבודה הסיזיפית והמחזורית

ראשית חשוב להבין שמעבר לכך שקידום אתרים מקצועי דורש הבנה עמוקה ובניית אסטרטגיה ייעודית וביצוע פעולות מותאמות אישית לכל לקוח הוא גם דורש עבודה קשה ויש שיקראו לה גם סיזיפית המתבטאת במקרה של קידום אתרים אורגני בבניית קישורים איכותית ובמקרה של פרסום בגוגל בבחינת מילות המפתח והוספת ביטויי מפתח שליליים וביצוע פעולות חזרתיות נוספות.

 

קידום אתרים מקצועי – תשלום הוגן ובונוסים על תוצאות

לפני שאתה משלם זול תחשוב מה המחיר האמיתי שאתה משלם: ניתן לאמר שבסבירות גבוהה, חברות קידום המציעות שירותי קידום אתרים במחירים נמוכים במיוחד ככל הנראה עושות פעולות קידום בהיקף קטן או עושות שימוש בשיטת קידום כובע שחור במטרה להעלות את דירוג האתר בגוגל כמה שיותר מהר, התוצאה היא קידום שלא מביא תוצאות או במקרה של קידום כובע שחור – קידום שמביא תוצאות מהר בטווח הקצר אך בטווח הארוך גורם נזק ועשוי לגרום לעונש מגוגל. במקרים רבים נפגעו לקוחות שבחרו בקידום האתר בחברות שהציעו עבורם מחירים ללא תחרות ועלויות זולות במיוחד אשר אינם מראים שקיפות מלאה של עבודת הקידום, ובכך גרמו ללקוחות להפסדים רבים של תקציב הפרסום שלהם. לכן לפני שאתם רצים לשלם זול תשאלו את עצמכם מהו המחיר האמיתי שאתם משלמים. קידום אתרים זול שאינו מביא תוצאות ויתכן שאפילו גורם נזק הוא הרבה יותר יקר מקידום אתרים במחיר הוגן שמביא לכם את התוצאות הרצויות. נכונות מצד חברת הקידום לגבות תשלום בסיס פלוס בונוסים על הצלחה עשוי להעיד על רצינות, אמונה ונכונות מצד החברה לספק את התוצאות הנדרשות.

 

שקיפות היא המפתח לאמון הדדי כי כשפועלים בהגינות אין מה להסתיר

אנו מאמינים בשקיפות מלאה בעבודת הקידום, לכן הטמענו בנהלי העבודה כלים מתקדמים לניהול עבודת הקידום ושליחת דוחות אחת לחודש לכל הפחות ובפעילויות שיווק בתקציבים גבוהים גם באופן יומיומי. הדוחות הכוללים את כל הנתונים והשינויים שביצענו במהלך התקופה מאז הדוח האחרון וכן דוח מיקומים מפורט בגוגל, מספר הכניסות לאתר ונתונים נוספים וזאת בכדי שהלקוח ידע בכל עת מה מתנהל בעבודת הקידום שלו ומתוך אמונה כנה בכך שחשובה לנו טובת הלקוח והצלחתו. ניתן לראות את תוצאות מוכחות לעבודות הקידום שלנו הנעשית בשקיפות מלאה שעליה יעידו עשרות לקוחות מרוצים אשר קידמנו עבורם עשרות ביטויים ומעבר לכך למקומות הראשונים בגוגל פעם אחר פעם.

 

קידום אתרים כובע לבן

חשוב שעבודת הקידום תעשה בשיטות ידידותיות למנוע החיפוש של גוגל "קידום כובע לבן" בלבד, תוך שמירה על האתר שלך מפני נזקים ופגיעה בדירוג האתר בתוצאות החיפוש. אנו בחברת יויומדיה מאמינים כי קידום אתרים מקצועי בחברת קידום אתרים עם ניסיון של מעל 5 שנים בשיטות קידום אתרים כובע לבן בלבד, צריך להתבצע בשקיפות מלאה אל מול הלקוח ובכך לאפשר לו לדעת בכל רגע נתון מה מתרחש בקמפיין הפרסום שלו בגוגל, ומה נעשה בעבודת הקידום האורגני לאורך כל התקופה. אנחנו לא רואים סיבה להסתיר, להפך אנחנו גאים בעבודה שאנחנו עושים.

 

תוצאות תוצאות תוצאות

מה יותר פשוט מלהסתכל על הביצועים של חברת קידום לאורך זמן? בקשו לראות תוצאות ואם אתם רוצים ללכת רחוק יותר בקשו לדבר עם הלקוחות ובקשו לשמוע על איכות השירות, על העמידה ביעדים ועל התוצאות שחברת הקידום השיגה עבורם.

 

אין התחייבות ארוכת טווח אלא חודש בחודשו

התחייבות ארוכת טווח? בשום פנים ואופן לא, לפחות לא אצלנו. התשלום נעשה חודש בחודשו ומאפשר לכם להפסיק את עבודת הקידום בכל רגע נתון, וזאת מתוך האמונה שלנו שאנו רוצים לעבוד עם לקוחות מרוצים בלבד ולא מעוניינים להחזיק אף אחד בניגוד לרצונו. אנחנו מאמינים ביכולתנו להביא כל ביטוי גבוה מאוד בגוגל ובאופן ריווחי המשתלם ללקוח ולנו ועובדים על לקוחות שמעוניינים בנו.

 

מעוניינים להתחיל לקדם בגוגל באופן מקצועי ולקבל שקיפות מלאה על הנעשה בעבודת הקידום שלכם? התקשרו אלינו היום ותבדקו אותנו, תשאלו שאלות, תעלו התלבטויות ותבינו שאנחנו מקצוענים. בסיום השיחה תוכלו לקבל הצעת מחיר לקידום אתרים מקצועי בגוגל: 0722992112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments