מהו תפקידו של יועץ קידום אתרים?

תפקידו של היועץ הוא לפרוש בפניך את אפשרויות הקידום השונות של האתר שלך באופן אובייקטיבי ולסייע לך לבחור את האפשרויות הנכונות לקידום העסק שלך בצורה הטובה ביותר תוך מתן הסבר ונימוק מדוע אלה האפשרויות הטובות ביותר.

ייעוץ קידום אתרים
יועץ קידום אתרים חיצוני המהווה עבורכם עזר ועין בוחנת יכול לחסוך לכם זמן וכסף באמצעות התווית דרך נכונה לקידום העסק ובאמצעות איתור תקלות קיימות בתהליך השיווק שלכם. חשוב לקחת בחשבון שיועץ קידום אתרים חייב להיות שפיץ עם נסיון מוכח ומציאת האיש המתאים בדרך כלל מורכבת עקב רמה בינונית ומטה של חברות קידום בארץ

הסיבה לפנות ליועץ קידום אתרים שילווה את תהליך הקידום על פני חברה שמבצעת בפועל את הקידום יכולה להגיע ממקום של צורך באדם אובייקטיבי לחלוטין שמתוגמל על הייעוץ בלבד ולא על ולא על תהליך הקידום עצמו מה שמעלה את האמינות שלו בעיני שוכר השירות.

 

ישנן כמה סיבות עיקריות לפנות ליועץ קידום אתרים

 

עדיין לא התחלת לבצע את הקידום:
הסיבה הראשונה היא שעדיין לא התחלת לפרסם ואתה מעוניין לעשות את זה נכון מהשלב הראשון. כלומר לבחור באפשרויות הנכונות העומדות לרשותך כאשר תפקידו של היועץ הוא לסייע לך לעשות את הבחירות הנכונות ביותר עבור העסק שלך, כאלה שהאפקטיביות שלהם תהיה הגבוהה ביותר.

 

אתה משווק ומקדם ולא רואה תוצאות:
במצב אחר בו מתבצע קידום של האתר ללא תוצאות על היועץ לאתר את הסיבה לאי ההצלחה ולסייע לבעל העסק לבחור את הצעדים על מנת לצאת מהמצב הנוכחי, בכדי להביא לתהליך שבסיומו יגיעו לידים ורכישות כתוצאות מפעולות הקידום.

אם אתה עושה קידום כרגע והתוצאות חלשות יכולות להיות לזה כמה סיבות, בניהן: אסטרטגיה שגויה, התהליך ארוך מכפי שציפית, תקציב נמוך, ביצוע פעולות לא נכונות ועוד….

 

אתה מעוניין להכשיר מישהו מתוך החברה לבצע את עבודות הקידום והשיווק:
במצב כזה היועץ יוכל לייצר את האסטרטגיה השיווקית של החברה להטמיע את תהליכי השיווק בחברה ולפקח על הביצוע.

 

מי ראוי לספק ייעוץ קידום אתרים?

אין ספק שכדי להיות יועץ בכל תחום ובפרט בתחום קידום האתרים שהוא כל כך פרוץ אתה חייב להיות מומחה לתחום. לצורך העניין מומחה זה מישהו שעומד לכל הפחות בקריטריונים הבאים:
יש לו נסיון מוכח של הבאת תוצאות מעולות ללקוחות שלו, עוסק בתחום ברמה מקצועית לפחות 5 שנים, בעל הבנה מעמיקה של תחום קידום האתרים בפרט ובעל ראיה רחבה יותר לתחום השיווק באינטרנט כולו.

 

איך עושים בפועל ייעוץ קידום אתרים?

כדי לענות על השאלה הזאת צריך להבין מדוע הלקוח פנה לייעוץ מלכתחילה. הסיבה לכך היא שייעוץ הוא לא שטאנץ לא תבנית אלא דורש גמישות מחשבתית המביאה לפתרונות הדורשים פעולות שונות ומגוונות. לכן ניתן לאמר שבהתאם לבעיה או לצורך על היועץ להתאים את הפעולות הנכונות ביותר שיסייעו ללקוח.

 

מעוניינים בייעוץ ובחוות דעת אובייקטיבית? פנו אלנו: 0722992112

 

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments