הפעם אני רוצה לספר לכם על אחת מאבני היסוד של קידום אתרים בגוגל.
אבן היסוד הזאת היא הקוד שעליו מושתת אתר האינטרנט.

כדי שגוגל יאהב את האתר הקוד הזה חייב להיות נקי ומותאם לגוגל,
ובמילים אחרות צריך לעשות אופטימיזציה לקוד האתר.

אז איך בונים אתרים שגוגל אוהב? מתחילים באופטימיזציה לקוד!

אופטימיזציה לקוד האתר

מה זה אופטימיזציה לקוד האתר

אופטימיזציה לקוד האתר באה להתאים את האתר שלנו לגוגל בצורה אופטימלית.

 

למה כדאי לעשות אופטימיזציה לקוד האתר

על מנת לגרום לגוגל לאהוב את האתר שלנו ולדרג אותו גבוה יותר בתוצאות החיפוש. במידה ואנחנו עושים קידום אתרים בגוגל הדבר יסייע לנו באופן משמעותי בקידום האתר.

 

איך עושים אופטימיזציה לקוד האתר

 

שלב א

האתר שלנו מושתת ברובו על קוד html. לעיתים מתווספים לקוד זה קטעי קוד נוספים למשל javascript ו – css מטרתנו לעשות הפרדה של קוד ה – html מיתר הקוד. כאשר נרצה להשתמש בסוגי קוד אחרים נשתמש בהם על ידי הפניה לסוגי קוד אלה בקבצים אחרים המיועדים לכך.

 

שלב ב

אם יש לנו אתר וורדפרס נוכל להתקין פלאגין תוסף שיוסיף לנו באופן אוטומטי שימוש בתגיות החשובות ביותר שעוזרות לגוגל להתמצות באתר ונוודא שתגיות חשובות מאוד כגון title, description h1 ועוד נמצאות בכל אחד מדפי האתר.

 

באיזה שלב עושים אופטימיזציה לקוד האתר

מומלץ לעשות אופטימיזציה לקוד האתר עוד בשלב בנייתו ולכן מומלץ לפנות מראש לחברה שמעבר לבניית האתר מסוגלת גם לספק שירותי קידום אתרים בגוגל ברמה הגבוהה ביותר

 

סיכום

ביצוע אופטימיזציה לקוד האתר היא אחד הדברים הבסיסיים והמשמעותיים ביותר לקידום האתר בגוגל. יש לבצע את האופטיזציה עוד בשלב העיצוב על מנת לחסוך עבודה כפולה ומיותרת בהמשך.

 

עד כאן לגבי אופטימיזציה לקוד האתר.

אם יש לכם שאלות נוספות או שאתם מעונינים בייעוץ ראשוני

צרו איתנו קשר כאן – 072-299-2112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments