לקוחות יקרים הבמה שלכם

מה שקובע בסופו של דבר זה איך הלקוחות מרגישים, מה הם חושבים ואיזה תוצאות קיבלו

שי תודה על העזרה והתמיכה הדף נחיתה יצא מעולה! אני אומנם גר בארצות הברית אבל אני סומך עליך ואני ממליץ בחום, תודה על העזרה והתמיכה, תודה על הסבלנות וההקשבה!

cruise control logo

עומר אלמוג

שיט והפלגות בעולם

Cruise Control

אני הגעתי לשי לפני 5 שנים שרק התחלתי לפתח אפליקציות. דיברתי לפני זה עם ארבעה ספקים ומה שכבש אותי אצל שי זה תחושת האמון. הוא היחידי שלא הבטיח לי כלום ובסופו של דבר התוצאות היו הרבה מעבר למה שציפיתי והרבה מעבר למה שאחרים הבטיחו לי. אני מודה לך שי על כל השנים האלה, הנאמנות שלי אליך היא חסרת תקדים, תודה!

logo_sm_web dogma

עידן משען

פיתוח אפליקציות

חברת dogma

פניתי לשי כדי לשפץ את האתר ולדייק אותו. קיבלתי אתר מדויק ע"פ תכנית הגרפיקאית נעניתי במהירות וביעילות על כל בקשה. המחיר היה הוגן והכי חשוב, היום אני מרגישה גאה באתר שלי. תודה שי.

אילנה דריאל לוגו

ד"ר אילנה דריאל

דיאטנית קלינית

רגישות למזון

שי ואני מכירים כשנתיים. הוא לא הראשון שפניתי אליו אבל הוא בהחלט הראשון שכבש את ליבי. המקצועיות שלו ויכולות הביצוע הגבוהות הביאו לי תוצאות מעבר למה שציפיתי. תודה שי!

client-thelet

ניר פלד

שירותי בניה מתקדמים

תכלת

השבוע עלה לאוויר אתר האינטרנט שהכינו עבורי שי ואיילת. במשך מספר חודשים גיליתי 2 מקצוענים שיודעים בצורה מושלמת את תפקידם. נתנו לי מענה לכל בעיה / בקשה שעלתה והגיעו לתוצאה סופית מאוד טובה ומשביעת רצון מבחינתי.

atz logo

אהרון צ'יסמדיה

עורך דין למיסוי נדל"ן

atz-law

בשנה הראשונה של החברה היו לי קשיים בקידום האתר שלי, פניתי לכל מיני מקדמי אתרים שאחרי חודשיים הבנתי שהמקצוענות שלהם מאד נמוכה. לאחר חיפושים ממושכים מצאתי תודה לאל את שי, כיום לאחר שנה של קידום אנחנו בעמוד הראשון של גוגל תודות לעבודה עם שי.

eli miler logo

אלי מילר

שירותי סיעוד

nursing4u
רחלי אברג'יל ממליצה על יויומדיה

ברצוני להודות לך שי על הסבלנות שלך במיוחד איתי, המזל שלי הוא שהכרתי אותך. אתה ליווית אותי וממשיך ללוות אותי בפרסום העסק וחשוב לומר שכל מי שנכנס לאתר שלי אומר שאתה מקצועי, שהעיצוב יפה, נוח ופשוט להבנה. וכל לקוח שמגיע דרכך סוגר עסקה. זה הרגע שאני תמיד אומרת שהמחיר שלך הוא הכי שווה!!! מי שרוצה אתר מקצועי וטוב שיפנה לשי שאואט שיודע להדריך ולכוון נכון את הלקוחות שלו. המון תודה לך על הכל ומקווה שנמשיך בעבודה משותפת עוד המון שנים.

לוגו פיברגלס4יו

רחל אברג'יל

מנכ"לית

fiberglass4u
הילה בארי אוליאל עדות

מעבר לזה שאני ויש עובדים ביחד, אני גם לקוחה של שי בקידום כבר חודשים ארוכים. שי מצטיין בשני הדברים הכי חשובים: שירותיות ומקצועיות.  מקצועיות הקידום מביא עבודה, מייצר לידים, שי משפר וממקד כל הזמן. שירותיות – כל פניה שלי נענית מיד, בחיוך, כל בעיה שהעליתי קיבלה פתרון מידי. תודה!

מרצים איכות לוגו

הילה בארי אוליאל

כתיבה שיווקית ועסקית

מרצים איכות
המלצה של אורן רדה על יויוסאו

אני מאד מרוצה מהתוצאות עד עכשיו. ממוצע השיחות יציב ועומד על 3-5 שיחות ביום , אנחנו בדרך הנכונה, מקווה שיגיעו ימים שיהיה 6-10 שיחות ביום ( לא מחייב כמובן) ואז האתר יתחיל להיות חלק מסדר היום שלי, כל הכבוד, מקווה שנמשיך להתייעל, תודה !

אורן רדה לוגו

אורן רדה

אינסטלטור מומחה

אינסטלציה ושיפוצים
אורן רדה המלצה
אורן רדה,

אינסטלטור בתל אביב והסביבה

אני מאד מרוצה מהתוצאות עד עכשיו. ממוצע השיחות יציב ועומד על 3-5 שיחות ביום , אנחנו בדרך הנכונה, מקווה שיגיעו ימים שיהיה 6-10 שיחות ביום ( לא מחייב כמובן) ואז האתר יתחיל להיות חלק מסדר היום שלי, כל הכבוד, מקווה שנמשיך להתייעל, תודה !
הילה המלצה
הילה בארי אוליאל,

מרצים איכות

מעבר לזה שאני ושי עובדים ביחד, אני גם לקוחה של שי בקידום כבר חודשים ארוכים. שי מצטיין בשני הדברים הכי חשובים: שירותיות ומקצועיות.  מקצועיות הקידום מביא עבודה, מייצר לידים, שי משפר וממקד כל הזמן. שירותיות – כל פניה שלי נענית מיד, בחיוך, כל בעיה שהעליתי קיבלה פתרון מידי. תודה!
עידית משען המלצה
עידית משען,

dogma פיתוח אפליקציות

אני הגעתי לשי לפני 5 שנים שרק התחלתי לפתח אפליקציות. דיברתי לפני זה עם ארבעה ספקים ומה שכבש אותי אצל שי זה תחושת האמון. הוא היחידי שלא הבטיח לי כלום ובסופו של דבר התוצאות היו הרבה מעבר למה שציפיתי והרבה מעבר למה שאחרים הבטיחו לי.

לקבלת ייעוץ ראשוני וטיפים לשיווק העסק