פלטפורמת הפרסום של אפליקציית Waze

מי לא מכיר את Waze אפליקציית הניווט הפופולרית ביותר בישראל שבה משתמש נכון להיום כמעט כל בעל סמארטפון. ללא ספק מדובר באחד הסטרטאפים המוצלחים ביותר בישראל. מה שלא כולם מכירים זה את פלטפורמת הפרסום של Waze, פלטפורמה שיכולה להתאים לבעלי עסקים רבים, בעיקר לאלו המתבססים על לקוחות הנמצאים בסביבת בית העסק ומנווטים באזור באמצעות האפליקציה. לבעלי עסקים מסוג זה מציעה אפליקציית Waze פלטפורמת פרסום ממוקדת המבוססת על הקלקות ובכך מבטיחה שהתשלום באפליקציה יהיה עבור אנשים שהקליקו בפועל ובכך הביעו התעניינות במוצרי / שירותי העסק המפרסם.

שירות הניווט של ווייז שינה את הדרך בה מרבית הנהגים הישראלים מגיעים ממקום למקום. עם ניווט על פי עמסי תנועה המבוססת על חכמת ההמונים וניטור התנועה בזמן אמת, הצעה לדרך הקצרה ביותר ותוספת שירותים כמו: שיתוף ומעקב אחרי חברים, שליחת הודעה על הגעת הנהג לנקודת היעד, ניווט לתחנות דלק והשוואת מחירים. עתה החלה וויז להציע לעסקים אפשרות להיות על המפה באמצעות פלטפורמת הפרסום.

פרסום בוויז

בשנת 2012 השיקה Waze, אפליקציית הניווט הפופולארית, את מערכת הפרסום לעסקים קטנים ומאז היא משפרת אותה באופן עקבי. מערכת הפרסום מציעה לעסקים לפרסם באפליקציה את עצמם לקהל הנהגים אשר נמצאים בסביבת העסק. במסגרת פלטפורמת הפרסום מציעה וויז מתן הוראות ניווט ישירות אל העסק המקומי. האפליקציה מאפשרת למפרסם לבדוק את אפקטיביות הפרסום באמצעות מעקב אחרי כמות החשיפות וההקלקות על המודעות שלו.
שירות הפרסום בוויז מאפשר לעסקים המקומיים לקבל חשיפה לקהל פוטנציאלי גדול וממוקד ועם 30 מיליון נהגים בישראל וממוצע נסיעות חודשי של 440 דקות בכל חודש, מדובר בחשיפה לקהל פוטנציאלי עצום.

פלטפורמת הפרסום של Waze מתבססת על הלוגיקה כי מתוך מיליון וחצי הנהגים הנוהגים בממוצע בישראל בכל יום (בדרך כלל בנתיבים קבועים), רבים אינם מכירים את מגוון העסקים הנמצאים בסביבתם או בנתיב נסיעתם הקבוע ובאמצעות פרסום בפלטפורמות הפרסום שלה, יוכלו עסקיים מקומיים לזכות לא רק בלקוחות פוטנציאלים חדשים אלא גם להרוויח לקוחות קבועים פוטנציאלים.

עד להשקת פלטפורמת הפרסום לעסקים קטנים, התאפשר הפרסום בוויז רק ללקוחות גדולים כגון רשתות, קניונים, חברות גדולות וכדומה. ערב השקת הפלטפורמה לפרסום בוויז לעסקים קטנים, פרסמו רק 200 גופים גדולים את עסקיהם, שירותיהם ומרכולתם. למעשה אלמלא פנייה של עסקים קטנים רבים בבקשה לפרסום במסגרת מערכת וויז, סביר כי פלטפורמה כזו לא הייתה מוקמת. הייתה זו דרישת הקהל שהביאה בסופו של דבר להשקת מערכת הפרסום לעסקים.

היותה של וויז אפליקציה מבוססת מיקום היא למעשה אחד מהאלמנטים המאפשרים להציע את שירותי הפרסום של החברה גם לעסקים קטנים. חשיפת הפרסום ללקוחות פוטנציאלים הנמצאים בקרב העסק המפרסם או העוברים בקרבתו על בסיס קבוע, מורידה משמעותית את העלות הכרוכה בפרסום בחשיפה ארצית או אפילו מוניציפאלית. התחרות על תשומת לב הלקוח הפוטנציאלי היא אך ורק מול עסקים מאותו תחום הנמצאים באותו אזור.

בשל שלל המאפיינים הייחודיים הללו מהווה כנראה פלטפורמת הפרסום של וויז את אלטרנטיבת הפרסום המפולחת והממוקדת ביותר כיום לעסקי offline במיוחד לאלה שעיקר הכנסתם מגיעה מלקוחות "שעוברים" באזורם.

איך עובדת פלטפורמת הפרסום של Waze?

באמצעות מערכת ניהול מציעה וויז לעסקים לפרסם במודל PPC (תשלום עבור הקלקות), לקבל דיווחים בזמן אמת על כמות החשיפות, הקלקות והניווטים לעסק.
-התקציב המינימאלי לתחילת פרסום הוא 150 ₪
– עלות הקליק או הניווט נקבע על ידי הלקוח אולם וויז מציעה מחיר מומלץ לקליק ע"פ הצעות מחיר לקליק של מתחרים מאותו התחום באותו אזור.
– ניתן לכוון את זמני הפרסום ובכך לפרסם רק בשעות האפקטיביות ביותר מבחינת בית העסק.
– הפרסום הוא ללא התחייבות מראש

אנו מתמחים בשיווק מוטה מיקום ובאמצעות שילוב בין קידום אתרים אורגני מקצועי לפלטפורמות פרסום המבוססות PPC כגון וויז, אאוטבריין וגוגל אדוורדס אנו יודעים למקסם את התנועה האיכותית הרלוונטית לאתרכם.
פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לפרסום בוויז וקידום אתרים בגוגל – 072-2992112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments