אחד הדברים הראשונים שעולים בראש של בעלי עסקים כשזה מגיע לשיווק זה פרסום בגוגל. לעסקים הגדולים יש תקציב גדול וברור להם שעליהם להיעזר בחברה קידום אתרים מקצועית אשר תספק עבורם את שירותי הפרסום בגוגל ברמה הגבוהה ביותר. אך מה לגבי בעלי העסקים הקטנים? חלקם וודאי שואלים את עצמם האם כדאי לי לנהל את הפרסום בגוגל לבד או עם חברה מקצועית שזו מומחיותה?

אם כך הנה כמה כללי אצבע, שלא תמיד נכונים ב – 100%, אך כן יוכלו לתת לכם כיוון טוב לצורך קבלת החלטה – האם לשכור שירותי פרסום בגוגל או לפרסם בגוגל לבד?

מה התקציב שלכם?

אם התקציב שלכם לפרסום בגוגל הוא מעל 1500 ₪ בחודש ואתם לא יודעים לפרסם אתם הולכים לבזבז את הכסף. למה שתבזבזו כסף? כי מספיק שלא תגדירו את הקמפיין נכון וזה עלול לעלות לכם הרבה. אם הוא מתחת ל – 1500 ₪ תמשיכו לקרוא.

האם יש לכם זמן?

פרסום בגוגל דורש זמן, ואם אתם לא יודעים לפרסם בגוגל אז אתם צריכים זמן ללמוד את הפרסום. אם אין לכם זמן תחסכו מעצמכם את כאב הראש, אחרת במידה ויש לכם זמן, אתם יכולים להתחיל כאן: https://support.google.com/adwords/?hl=iw#topic=3119071

אז – התקציב שלכם נמוך ויש לכם זמן, ובסופו של דבר החלטתם לנהל את הקמפיין שלכם לבד?

האם להיעזר בשירותי פרסום בגוגל או לפרסם לבד

הנה כמה דברים שיוכלו לקצר לכם את הדרך:

 

מספר הטלפון של גוגל אדוורדס לתמיכה טכנית: 1-809-448-554.
כניסה לגוגל אדוורדס: https://adwords.google.com
רוצים שובר של 300 ₪ אחרי ה – 100 ₪ הראשונים שהשקעתם בקמפיין? שלחו לי אימייל: shai@yoyomedia.co.il

 

והנה סרטון עם כמה טיפים מועילים בנוגע לפרסום בגוגל:

 

במידה ובכל זאת החלטתם שאתם מעוניינים בחברת קידום מקצועית שתספק עבורכם את ניהול הפרסום בגוגל – צרי איתנו קשר: 0722992112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments