רצינו לספר לך עלינו כמה דברים אשר יאפשרו לך להכיר אותנו מעט יותר, ויגרמו לך לרצון ליצור עימנו קשר לפגישת ייעוץ קידום אתרים ראשונית:

  • התחייבות לתוצאות: אנו מתחייבים לתוצאות של לקוחותינו ובכך הופכים את הסיכון. עצם ההתחייבות מחברת אותנו באופן משמעותי ורשמי לעסק המקודם ומאותו רגע בטוח שההצלחה שלנו היא גם ההצלחה של הלקוחות שלנו.
  • חברים בגוגל פרטנרס: גוגל פרטנרס הינה תכנית השותפים של גוגל במסגרת עברנו מבחני הסמכה לעסוק בתחום קידום האתרים הממומן והפרסום בגוגל, ברשת המדיה וברשת התוכן.
  • בראש החברה עומד שי שאואט מהנדס תוכנה ומנהל. כמהנדס תוכנה שי שאואט מכיר את קוד האתר על בוריו מה שמאפשר לו לבצע אופטימיזציה למנוע החיפוש באופן אופטימלי.
  • יחס אישי במעגל לקוחות פרטי: לאורך כל הפרויקט יש לך איש קשר שזמין לך לכל שאלה ומעדכן אותך אחת לחודש במיקומי האתר ובהתקדמות תהליך הפרסום הממומן או הקידום האורגני.

מדוע כדאי לבחור ב – YoYoSeo לקידום האתר שלך

  • ניסיון מוכח של מעל 3 שנים בקידום אתרים: בשנים האחרונות תחום הקידום התעדכן באופן משמעותי מאוד, אנו דואגים להישאר מעודכנים בעדכונים שגוגל מכניס. סוד קטן: במידה ותשמרו על אתיקה מקצועית בקידום תוכלו "לישון בשקט" בלילה ו – 80% מהעדכונים של גוגל כלל לא ישפיעו עליכם.
  • תוצאות מוכחות: עד היום קידמנו קרוב ל – 100 ביטויים לעמוד הראשון בגוגל חלקם ביטויים תחרותיים מאוד כגון: מיתוג, פיתוח אפליקציות, השקעות נדל"ן בארה"ב ועוד. כמו כן הקמנו קמפיין ממומן לעסקים אינטרנטיים מצליחים, אשר מהווה עבורם 95% מהרכישות בעסק בחודש.
  • עוסקים בשיטות קידום אתיות ולא מספימים: גוגל נלחם בספאם ואנחנו נמנעים בשימוש בשיטות שיוצרות ספאם. אנו שומרים לאורך תהליך הקידום על אתיקה מקצועית מה ששומר על יציבות האתרים שלנו. תהליך בניית מערך הקישורים מתבצע כאשר מאחוריו יושבת אסטרטגיית קידום אמיתית שבאה להשיג את התוצאות לאורך זמן.
  • מתעדכנים באופן קבוע בשינויים שגוגל מעדכן באלגוריתם שלו: אנו דואגים להישאר מעודכנים לעבור את המבחנים של גוגל אחת לשנה על מנת לספק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר.
  • יכולת לספק גם פתרון טכנולוגי תחת קורת גג אחת: החברה כוללת מעבר לאנשי שיווק גם אנשי פיתוח, ושי שאואט שהוא מהנדס תוכנה ומנהל החברה מספק זווית ראיה רחבה על תהליכי השיווק והפיתוח ובכך אנו מאפשרים ללקוחותינו לפתח מיזמים טכנולוגיים וכן לשווק אותם.
  • התוכנות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר: אנו משתמשים בכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר אשר מאפשרים לנו לנתח את הפופולריות ואת התחרותיות בשוק בצורה הטובה ביותר, ובקיאים בחידושים הטכנולוגיים האחרונים הן בתחום הטכנולוגיה והן בתחום השיווק. את הידע הזה אנו חולקים עם הלקוחות שלנו.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לפגישה ראשונית שבה נבדוק כיצד אנו יכולים לסייע לכם. צרו קשר – 072-299-2112 כדי לעשות את הצעד הראשון לקידום ושיווק העסק שלכם.

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments