אם אתם מחפשים מתכנת וורדפרס, אפשר להגיד שבאופן יחסי המצב שלכם טוב. הסיבה לכך היא שקיימים המון מתכנתי וורדפרס ולא מעט מהם טובים. העניין הוא שקיימים כל מיני סוגים של עבודות תכנות וורדפרס שתוכלו לבקש וחשוב שתדעו להבדיל בין מרוכבות למורכבות מה שימנע ממכם תסכול בעת בחירת מתכנת וורדפרס לא מתאים. במאמר הזה תוכלו להבין טוב יותר איך לבחור מתכנת וורדפרס למשימת התכנות שלכם.

 

דרוש מתכנת וורדפרס ל………..

בחירת המתכנת תלויה בסוג העבודה למשל – האם אתם רוצים לעשות שיפורים באתר קיים? או האם אתם מעוניינים לבנות אתר מחדש? או האם אתם בונים את האתר מתבנית או מעיצוב התפור רק לכם? האם אתם קונים תבנית מוכנה ומטמיעים עליה עיצוב? לשאלות האלה ונוספות השפעה רבה על עבודת התכנות.

מתכנת וורדפרס
הפופולריות של וורדפרס המערכת לניהול תוכן הנפוצה בעולם מעלה את הצורך במתכנתי וורדפרס תותחים לצורך בניית, עדכון וביצוע תיקונים באתרי וורדפרס

 

תיקונים ועדכונים במסגרת אתר וורדפרס קיים:

קיימים לא מעט מתכנתים שמעדיפים לא להכניס את עצמם לעבודת תכנות שדורשת תיקונים באתר קיים מכיוון שזה עלול להתברר כלהכניס ראש בריא למיטה חולה. אחת הסיבות לכך היא שקשה להעריך כמה זמן ייקח לבצע חלק מהתיקונים מכיוון שהמתכנת צריך לפעמים להיכנס לראש של המתכנת הקודם וזה עלול לקחת זמן – את הזמן הזה הלקוח לא תמיד מעריך ולכן לא מבין מדוע עבודת תיקון יכולה לעלות סכום נכבד. לכן חשוב לקחת בחשבון שלא מעט מתכנתי וורדפרס מתמחרים תיקונים באתר לפי שעה, בהנחה ששכר שעתי הוגן למתכנת וורדפרס מקצוען הוא 180 ₪ תוכלו לעשות מכאן את החשבון לבד. לכן תמיד עדיף לתקן ולשפר את האתר אצל מי שבנה אותו במידה והדבר אפשרי – זה עשוי לחסוך לכם זמן וכסף. ואגב זה גם אומר דבר נוסף – שבעת שאתם בונים את האתר בחרו מראש מתכנת שיהיה לכם נעים וטוב לקבל ממנו שירות של תיקונים ועדכונים גם לאחר סיום העבודה.

 

 

תכנות אתר וורדפרס מתבנית קיימת ללא הטמעת עיצוב:

זוהי אחת האפשרויות הנפוצות לבחור תבנית ומקסימום לעברת אותה ולהקים עליה אתר. האמת היא שזה מסוג העבודות שגם מתכנת וורדפרס מתחיל יכול לעשות מכיוון שפעולה של בניית אתר וורדפרס על תבנית מוכנה היא פשוטה ואינה כרוכה באתגרים טכנולוגיים מורכבים. עברות תבנית והתאמתה לשפה העברית בדרך כלל גם לא מאוד מורכבת אם כי זה כבר תלוי איזו תבנית בחרתם.

מכיוון שמדובר בעבודה יחסית פשוטה תוכלו למצוא כאן מגוון רחב מאוד של מחירים: מבניית אתר בחינם ועד אתר ב – 4000 ₪. מה שכן צריך לקחת בחשבון זה את הצורך בהסברים ותמיכה לאחר בניית האתר כי לבנות הכל זה רק הצעד הראשון, אתם חייבים להטמיע בו תכנים – תמונות וטקסטים ואתם צריכים שיהיה לידכם איש טכני שיוכל לסייע לכם ולענות על השאלות וזה משהו שצריך לוודא טרם בניית האתר.

 

 

תכנות אתר וורדפרס מתבנית קיימת כולל הטמעת עיצוב:

מה שעושים כאן זה לקנות תבנית קיימת, לאחר מכן באמצעות שירותיו של מעצב גרפי, מעצבים את התבנית ואז שוכרים שירותיו של מתכנת וורדפרס בכדי להטמיע את העיצוב על התבנית. זה מסוג הדברים שדורש יכולות תכנות וורדפרס טובות ולפעמים העבודה יכולה להיות אפילו מורכבת תלוי במורכבות העיצוב ובכמה המעצב הגרפי "השתולל". המחיר במקרים כאלה יכול להיות גמיש בהתאם למורכבות העיצוב.

 

 

תכנות אתר וורדפרס מאפס / מקובץ עיצוב / מ – PSD:

זוהי האופציה הדורשת יכולות תכנות גבוהות הכוללות גזירת ה – PSD והקמת האתר במדויק לפי קובץ העיצוב על קוד נקי. בקטגוריה הזו אין הרבה מתכנתים ואם כבר יש כדאי לבחור אחד באמת טוב. כזה שיודע גם לתכנת לפי העיצוב וגם להקים לכם את האתר עם קוד נקי בדגש על התאמת האתר לגוגל בכדי שבמידה ותרצו לקדם את האתר בגוגל יהיה לכם בסיס מעולה לעשות את הקידום.

 

 

חלק מהבידול המשמעותי של חברת יויומדיה הוא ביכולת לתכנת אתרים פיקס לפי עיצוב על בסיס קוד נקי ומותאם לגוגל מה שמאפשר לנו בהמשך לקדם את האתרים של הלקוחות שלנו באופן אורגני ולנצל את היתרונות של האתר מהיבט התאמתו המעולה לגוגל.

 

להצעת מחיר לתכנות אתר וורדפרס צרו איתנו קשר – 072-2992112

0 Shares
שי שאואט

מהנדס תוכנה, מנכ"ל

מה אני אוהב? אז ככה: ללמוד על התפתחות אישית והתפתחות עסקית, לשלב שיווק עם טכנולוגיה וחזון, אוהב ליזום, אוהב לעבוד עם Drivers (שגר ושכח) בזמני הפנוי המהנה תמצאו אותי מטייל (עדיפות חזקה לחו"ל), מתאמן (משתדל מאוד) ושותה קפה בים (ההנאות הקטנות של החיים).

Comments

comments